Страница 23 от 43 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране здравейте

    Здравейте !От доста време само разглеждам това което сте сътворили, но едва сега се престраших и аз да се представя.Казвам се Марина и съм от Бургас. Шия гоблени от 5 години и до сега съм сътворила около 10. Това е любимото ми занимание когато имам свободно време след като свърша с домакинството и игрите с 5 годишния ми син. Надявам се да ме приемете сред вас.

  2. #2

    Smile Privet goblenari

    Zdraveite na vsichki,

    Syvsem sluchaino popadnax na tozi forum
    Prijatno mi e da se predstavja. Kazvam se Dimitrina i sam oshte pelenache sto se otnasja za shieneto na gobleni. Oshila sym dosega samo 3 i v momenta sym seriozno zaeta sys sledvashija. Radvam se che ima mnogo drugi ljubiteli na goblenarskoto izkustvo.
    Nadjavam se da prekarame mnogo veseli momenti

    Do skoro

  3. #3

    Подразбиране пр1

    Здравейте,много се радвам,че съм сред вас.Много харесвам хората,които творят красиви неща.Възхищавам се от вас.Аз съм на 51 години и от 25 години съм гобленарка.За съжаление компютърните ми умения са твърде слаби и не зная дали бих могла да съм ви полезна с нещо.Освен от гоблени,се увличам и от фотография,рисуване и отглеждане на цветя.От Пловдив съм.

  4. #4

    Подразбиране ЗДравейте, всички!

    Съвсем отскоро имам интернет и много се радвам, че открих този сайт.Все още не съм много наясно с интернета, затова моля да ме извините, ако объркам нещо.
    ПОКЛОН ПРЕД ТРУДА И ТВОРЧЕСТВОТО ВИ!
    И аз обичам да шия гоблени, но съм много назад от вас.
    Очарована съм от това, което правите!

  5. #5

    Подразбиране Здравейте всички!

    Здравейте всички!
    Извинявам се предварително и се моля да не ми се смеете много ако не се справям добре с техниката.
    Определено не е силната ми страна. А, опитвам се да се представя. Казвам се Елена Цаноу, на 44г. От Благоевград съм но от 5г. съм женена и живея в Гърция на остров Порос. Работя само през лятото, затова имам много свободно време, което запълвам с гоблени и компютър. Разбирате защо се радвам на всякакъв вид общуване.

  6. #6

    Подразбиране Здравейте всички

    Здравейте.Искам да ви се представя и аз.Казвам се Адриана и съм на 29год,от гр.Севлиево.Шия от много години,това е любимото ми хоби.От скоро съм форума и много го харесвам,но не събрах сили да ви пиша до днес.Надявам се тук да намеря много приятели.За съжаление съм доста заета с двамата си сина и нямам много време да седна пред компютъра ,но се надявам тук да намеря много приятели.

  7. #7

    Smile представ1

    Здравейте! Казвам се Мария от Пловдив.
    Днес се регистрирах във форума. Шия гоблени от 2 години. Работя като медицинска сестра в детска ясла. Запълвам свободното си време с гоблени. Засега колекцията ми не е голяма, но се надявам живот и здраве да се увеличава.
    Радвам се ,че ви открих!!!

  8. #8

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте ще ме приемете ли въвм вашия готин клуб! Аз съм Таня от Вършец! Бродирам гоблени от няколко години!

  9. #9

    Wink

    здравейте аз сам Ева
    и случайно попаднах тук...
    и аз имам един гоблен

  10. #10

    Подразбиране

    Добър ден на всички напреднали, професионалистки, майсторки .
    Казвам се Рени и съм от Силистра. Нова съм в форума както и начинаеща гобленарка. Шия от скоро, първият ми учебен гоблен е Канадската мадона. Сега съм на втория, малката мадона с младенеца. След като разгледах този форум се надявам да учия още много.
    Поздрави от мен. Бъдете здрави!
    Редактирано от rrenny : 19.02.2009 в 12:30.

  11. #11

    Smile пр3

    Здравейте!Днес се регистрирах.Привет на всички гобленари!И успех!

  12. #12

    Подразбиране Представяне

    Здравейте, аз съм начинаеща в шиенето на гоблени но много ми харесват. Разгледах форума и ми хареса много и реших, че може и аз да се включа. Ще се постарая да напредна и да бъда една сред вас

  13. #13

    Подразбиране

    аз жижея в хасково, но съм от габрово и се радвам че научик за форума

  14. #14

    Подразбиране представяне

    здравейте! от тази седмица съм регистрирана във форума.казвам се таня и съм на 43г от ямбол

  15. #15
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Регистрирах се на скоро и,много обичам да шия гоблени те са моята страст и хоби.Успех на всички.

Страница 23 от 43 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •