Страница 24 от 44 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 654
  1. #346

    Подразбиране

    Добре дошла,Ваня! Карловките се увеличаваме!

  2. #347

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте на всички и Честит Осми Март
    надявам се да ме приемете във вашето голямо и интересно семейство ,шия отдавна ,но не мога да се похваля с големи успехи поради липсата на време най вече, но все пак темата живо ме интересува и ми носи огромно удовлетворение да създам нещо красиво

  3. #348

    Подразбиране

    Здравейте, Ваня, paula, добре дошли и приятни мигове във форума!

  4. #349

  5. #350

    Подразбиране

    Здравейте и от мен от няколко месеца се запалих и аз с шиенето на гоблени. С голямо удоволствие и внимание чета темите в форума

  6. #351

    Подразбиране

    здравей, AGBARA ,
    добре дошла и в писателския кръг на форума, аз от много четене зарязах гоблените, дано не давам лош пример

  7. #352

    Подразбиране

    Здравейте на всички в този чудесен форум! За първи път се включвам в него. В този форум срещнах такива невероятни красоти. Тарся схема на триптих Африка ,ако някой ми я изпрати ще му бъда много благодарна
    Успех на всички в шиенето!

  8. #353

    Подразбиране

    Здравейте!Приятно ще ми е да попадна в един почти непознат за мене свят,но неведомни са пътищата житейски))

  9. #354

    Подразбиране

    ЗдравейтеПриятно ми е да бъда сред нови хора и сред едно ново място.Пожелавам успех на всички в шиенето.
    Вяра,Надежда и Любов са нужни за да бъдем щастливи!

  10. #355

  11. #356

    Подразбиране Представяне

    Здравейте, аз се казвам Станка и хобито ми е да шия гоблени. Имам вече 85 бродирани гоблена които съм гледала от различни сайтове.

  12. #357

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!Станке,направо си прави страничка и ни покажи труда си -както сме направили почти всички.

  13. #358
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И от мен добре дошли на всички много се радвам,че с всеки изминал ден се увеличаваме.

  14. #359

    Подразбиране


    Преди години шиех, имам няколко гоблена. Много ми харесва. Сега пак съм бременна и ми се шие, така че с радост се включвам.

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Казвам се Веси и съм от София. Обожавам да шия гоблени, но нямам свободно време. Тук има доста интересни и полезни неща и се радвам, че открих този сайт.

Страница 24 от 44 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •