Страница 25 от 43 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 654

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте и от мен от няколко месеца се запалих и аз с шиенето на гоблени. С голямо удоволствие и внимание чета темите в форума

  3. #3

    Подразбиране

    здравей, AGBARA ,
    добре дошла и в писателския кръг на форума, аз от много четене зарязах гоблените, дано не давам лош пример

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте на всички в този чудесен форум! За първи път се включвам в него. В този форум срещнах такива невероятни красоти. Тарся схема на триптих Африка ,ако някой ми я изпрати ще му бъда много благодарна
    Успех на всички в шиенето!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте!Приятно ще ми е да попадна в един почти непознат за мене свят,но неведомни са пътищата житейски))

  6. #6

    Подразбиране

    ЗдравейтеПриятно ми е да бъда сред нови хора и сред едно ново място.Пожелавам успех на всички в шиенето.
    Вяра,Надежда и Любов са нужни за да бъдем щастливи!

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране Представяне

    Здравейте, аз се казвам Станка и хобито ми е да шия гоблени. Имам вече 85 бродирани гоблена които съм гледала от различни сайтове.

  9. #9

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!Станке,направо си прави страничка и ни покажи труда си -както сме направили почти всички.

  10. #10
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И от мен добре дошли на всички много се радвам,че с всеки изминал ден се увеличаваме.

  11. #11

    Подразбиране


    Преди години шиех, имам няколко гоблена. Много ми харесва. Сега пак съм бременна и ми се шие, така че с радост се включвам.

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Веси и съм от София. Обожавам да шия гоблени, но нямам свободно време. Тук има доста интересни и полезни неща и се радвам, че открих този сайт.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте! Радвам се много, че открих този форум. Аз от скоро се интересувам от гоблени и е стахотно да видя, какво въодушевление цари тук!

    Милена от Габрово

  14. #14

    Подразбиране

    Вечи си направих фотоалбум с част ушитите от мен гоблени, ето го ---> кликни тук Очаквам мнението ви!

  15. #15

    Подразбиране

    Много голяма и красива колекция. Поздравления за огромния труд. Премести си страничката в темата "Вашите творби" за да й се радват всички

Страница 25 от 43 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •