Страница 27 от 44 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 654
  1. #391

    Подразбиране

    На колкото и да сте години добре дошли сред нас
    v_g_g@mail.bg

  2. #392

    Подразбиране

    :-здравейтена всички почитатели на това изящно изкуство.Казвам се Гюлхан от Бургас и се занимавам с гоблени от около 10години.Надявам се да ме приемете сред вас.Възхитена съм от представените неща,честно казано доста добри майсторки стеНа последък се интересувам от гоблевите с мъниста,ако някой може да ми помогне от къде да се снабдя с такъв ще съм много благодарна

  3. #393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gulhan Виж мнение
    :-здравейтена всички почитатели на това изящно изкуство.Казвам се Гюлхан от Бургас и се занимавам с гоблени от около 10години.Надявам се да ме приемете сред вас.Възхитена съм от представените неща,честно казано доста добри майсторки стеНа последък се интересувам от гоблевите с мъниста,ако някой може да ми помогне от къде да се снабдя с такъв ще съм много благодарна
    http://www.brodiranibijuta.com/?page...=832&subcat=43 от тук.свържи се с Оля (vishenka)за всичко което те интересува

  4. #394

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,казвам се Гергана и съм от Бургас

  5. #395

    Подразбиране

    Здрвейте, аз съм Деси и съм от Варна. От съвсем скоро съм сред вас и много се радвам, че ви открих, страхотно форумче си имате. новак съм и в гоблените ушила съм само един , т. е. сега го довършвам Св. Георги ,мосля че става много хубав . Вече съм си харесала поне още 3 и незнам от кой да започна,но ще помисля

  6. #396

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм Ема, приятно ми е Радвам се да съм сред вас))

  7. #397
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравей, Ема радвам се да се запознаем аз съм Вяра, добре дошла сред нас!

  8. #398

    Подразбиране

    Добре заварила, Вяра Надявам се да съм полезна тук

  9. #399

    Подразбиране

    Добре дошли на всички нови момичета!!!Желая ви много успех в бродирането на гоблени и активно участие във форума!!!

  10. #400

    Подразбиране Здравейте

    От доста време посещавам сайта.
    Запалих се по гоблените от година и половина, като за това време имам завършени три гоблена и съм се захванала с четвърти, но за съжаление времето е доста оскъдно .
    Ще се радвам да почерпя от вашия опит, но се надявам да бъда полезна

  11. #401

    Подразбиране

    Здравейте,
    казвам се Донка и съм от град Бургас! Приятно ми е да сме заедно , гоблените са и моето хоби!

  12. #402

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!Пожелавам ви приятни мигове с любимото хоби!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #403

  14. #404

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Изглежда пропуснах да кажа "здравейте" в деня, в който се регистрирах, затова го правя сега. Казвам се Росица и съм на 31 години. Ще се радвам да ме приемете сред вас и дано да съм полезна с нещо на начинаещите гобленарки, той като и аз съм такава. Имам няколко гоблена готови, но едва от преди една година работя върху по-трудни гоблени. Надявам се да обменим опит заедно и да си бъдем полезни!

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 27 от 44 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •