Страница 28 от 44 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 654
  1. #406

    Подразбиране

    Здравейте!Казвам се Даница и съм от Плевен.Обичам да шия гоблени и имам над 30 гоблена.Много бих желала да се запозная с групата на гобленарките в нашия град.Моля ако имате желание пишете ми.Разбрах ,че ще се събират през октомври но къде незнам.Ще чакам отговор.

  2. #407

    Подразбиране

    Здравей, Дани! Ето това е темичката за срещите на момичетата от Плевен, Можеш да следиш за следващата им среща.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7186&page=44

  3. #408

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,казвам се Маргарита и съм от Сливен.Правя първи стъпки в това красиво изкуство гоблените.Първият ми гоблен,който шия в момента е "Първата целувка".Но тук намирам много отговори на въпросите си,ще се радвам да ми помагате при нужда.

  4. #409

    Подразбиране

    Здравейте,казвам се Любомира и съм от София.Гоблени шия от 20 години,но имам периоди на дълги почивки.
    Първият гоблен ми е "Зимен параклис".Тук са ми снимани някои от гоблените.Едно време само Вилер.Сега има толкова много,че няма да ми стигнат няколко живота да ушия всичко,което съм си набелязала.
    Радвам се,че съм средhttp://www.facebook.com/#!/lubomira..../photos_stream вас!

  5. #410

    Подразбиране

    Здравейте Аз zovot Alena.Ya на Украйна

  6. #411

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Аз съм Галя. От Русе съм, но от 2 години живея в Лондон. Шиенето на гоблени е голямо удоволствие за мен и ще съм вечно признателна на моята приятелка, която преди 4 години ме въведе в този свят изпълнен с красота. Започнах с комплектованите гоблени на '' Милена Стил". След всеки ушит гоблен, се чувствам все по-уверена и виждам как новия става много по-добър от предишния. Преди няколко дни се влюбих в гоблена "Българка" разработка на Солария. Това е истинско предизвикателство за мен. Надявам се, да се справя, защото за мен е истинско удоволствие да виждам, как моите ръце създават нещо красиво.

  7. #412

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Казвам се Ваня и съм от град Сливен, на 30 години, омъжена с едно детенце и в очакване на второ. Живея от 7 години в Лондон, но всеки ден имам желание да живея в моя роден град Сливен. Обичам да съм сред близките си.Преди 5 години започнах да шия гоблени, като 1-вия беше едно момченце което гледа през прозорец като беше наречен, да си имаме момченце и малко преди да го завърша нареченото се случи. Имах ме си здраво голямо бебе - момченце Самуил. Не отделям кой знае какво голямо време на шиенето на гоблени, защото се занимавам и с шиене на дрехи, плетене на една и две куки, както и да не забравя ме домашните задължения
    Вече прочетох някои от темите и намирам много интересни неща, но най вече много ми допада как се събирате по градовете и колко весели са ви компаниите.

  8. #413

    Подразбиране

    Добре дошли на всички нови момичета!
    Привет, Grada!Очень приятно , что вместе с нами!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #414

    Подразбиране

    Добре дошли!Хубаво е да сме много!Добро пожаловат!

  10. #415

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Аз съм Станислава и също се разболях от тая болест. Шия от няколко години, но не смятам, че съм направила кой знае какво. Интересно ми е да видя и открия нови неща за гобленарството- наскоро разбрах за гоблените с мъниста и за панамите в различен цвят. Има много възможности за експерименти.
    В момента ми се иска да оползотворя две парчета разграфена панама с размери 23х35 и 23х10см, но не намирам модели, които да ми допаднат. Ще се радвам да ми дадете някакви идеи.

  11. #416

    Smile Здравейте!!!

    Здравейте приятели,

    радвам се да намеря място, в което се коментира едно от моите хобита, а именно - гоблените. Ще се радвам да науча полезни съвети от Вас и ако мога да помагам с такива.
    Цветята са онази част от нас, която остава недоизказана

  12. #417

    Подразбиране

    Здравей те и от мен казвам се Иванка и съм от Елхово имам желание дасе присъединя към вас

  13. #418

    Подразбиране

    -те и добре дошли на всички. Дано тук да ви хареса.

  14. #419

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Малко късно се представям.Кавам се Камелия и съм от Видин.Запленена съм от гоблените на Хаед.Шия от няколко години.Сега съм запланувала да шия гоблените на тази фирма

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен. Казвам се Еми и от 11 години съм в Щатите, преди това 5 в Малта иначе родом от Пловдив. Шия гоблени възглавнички от известно време. Както се вижда по ника ми съм заклета фенка на ЦСКА София.

Страница 28 от 44 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •