Страница 3 от 43 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 654

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте!
    Аз съм "Малки вълшебства". Дълго време ших гоблени, към настоящия момент се занимавам с декорации от различен вид. Знам, че много от потребителите тук, освен да шият гоблени, изработват и други предмети на бита и изкуството, а аз разполагам с материали именно за такива и то в огромни количества.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malki.valshebstva Виж мнение
    Здравейте!
    Аз съм "Малки вълшебства". Дълго време ших гоблени, към настоящия момент се занимавам с декорации от различен вид. Знам, че много от потребителите тук, освен да шият гоблени, изработват и други предмети на бита и изкуството, а аз разполагам с материали именно за такива и то в огромни количества.
    Чудя се защо винаги се намират хора, които да развалят приятното преживяване с тарикатлък. Като искате да си направите реклама не е тази секцията, а и ние не сме балъци да не виждаме скритата реклама в представянето Ви. По начина по-който сте го направила лично мен повече ме подразнихте, отколкото да ме привлечете и едва ли ще си поръчам точно от вас каквото и да било. Приятен престой все пак, макар да виждам, че след рекламата ви мненията ви по темите изобщо не нараствам, което отново показва каква е била целта.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Данчо, познавам авторката с ник "Малки вълшебства" лично.И не само аз я познавам лично, а и доста от съфорумките с повечко стаж във форума. Уверявам те, последното място , което ще ползва за реклама е тук.
    Добре дошли на всички !
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте,
    Казвам се Невена, на 39 години от гр. Велико Търново. От доста години шиенето на гоблени е мое любимо занимание.Много пъти съм чела вашия форум и съм намирала интересна информация и полезни съвети. Надявам се да се впиша успешно във вашата компания.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте! Нова съм във форума и шиенето на гоблени! Казвам се Краси и съм от Пловдив! От скоро открих това начинание и много ми харесва И както повечето казват, успокоява ме и очаквам с нетърпение да ги завърша и видя резултата. Надявам се тук да науча много неща, които да са ми от полза.

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  8. #8

    Подразбиране

    Добър вечер от мен! Казвам се Камелия(Ками) От Пловдив съм и съм на 33. Почнах да шия гоблени преди две години и до сега съм ушила към десетина гоблена. Снимки на ушити от мен гобленибще кача по-късно идната седмица. Лека нощ от мен!

  9. #9

    Подразбиране Здравете!Новодошла съм!

    Отдавна гледам сайта,но не мога да събера кураж да се регистрирам е направих го.
    За мен- шия гоблени от много години освен това плета.Много харесвам хора който сътворяват красиви неща с ръцете си.От Горна Оряховица съм.

  10. #10

    Подразбиране

    Kazvam zdrasti na vsichki ! Kazvam se Daniela i sam ot Varna.Otdavna se zanimavam s gobleni ,no sega ne mi ostava mnogo vreme, zachtoto imam bebe na 3 mes. i zatova re6ix da se registriram i da si pa6a s vaz.Mnogo raboti otnosno saita ne sa mi aisni ,no se nadiavam naikoi da mi gi obaisni za koeto blagodarai predvaritelno.

  11. #11

    Подразбиране Привет на всички от мен

    Здравейте, като повечето от вас и аз дълго време се рових из сайта и форумите преди да се накана да се включа, но днес вече се реших и го направих.
    Казвам се Диана и съм от Стара Загора, шия от 10 годишна (значи горе долу имам 25 год.стаж вече ) но в последно време май покрай децата и работата не ми остава много време за това приятно занимание ама ще гледам по нататък да си наваксам.
    Много сте готини и предполагам че ще ни е много приятно заедно

  12. #12

    Подразбиране здравейте

    Здравейте ,аз съм от Айтос,от години шия,но сега когато намерих този форум,май шиенето остана малко назад,но както и да е,радвам се,че съм сред вас и ще мога да науча много нови неща!

    благодарност и на тези от вас които се опитаха да ми изпратят схемите
    на "Първа рожба",и за неодобството което им създадох!!!!

  13. #13

    Smile

    Вчера съвсем случайно открих този форум и се регистрирах. Не мога да ви опиша колко се радвам, че ви има. Влюбих се поне в двайсетина гоблена и ми се иска всичките да гу ушия на секундата . Радвам се,че вече съм сред вас

    Струва ми се, че наистина в скоро време няма да успея да се откъсна от форума. Лошото е, че след януари месец, когато ще се появи бебо времето сувсем ще се ограничи. Но аз нали съм си упорита все ще успея да изкопча по някоя свободна минута. Много ми се иска да ушия слънчогледите. Има една картина, мисля че беше на български или сръбски художник (не помня вече). Казваше се жътварки. Предполагам,че я няма на гоблен?
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 23:21.

  14. #14

    Подразбиране Зравеите и от мен

    Здравейте и от мен!Казвам се Марияна и сьм на 33год.от Пловдив.Отскоро шия гоблени и се радвам че има толкова много гобленари.Това е наи-хубавото хоби.Пожелавам на всички много УСПЕХИ,защото няма лош гоблен има само лоша схема.

  15. #15

    Подразбиране здравеите

    здравейте за съм нова и понеже незнам как става представянето пробвах така ако съм сгрешила моля да ме извините

Страница 3 от 43 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •