Страница 30 от 43 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен
Показване на 436 до 450 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичета,казвам се Роси,отдаавна шия гоблени,но все не успявам да се регистрирам,най-после реших да го сторя.Аз съм пенсионерка,обичам книгите и бродирането на гоблените.В момента се занимавам със Гроздоберачката на Солария и Мостчето на Майкъл Пауъл.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте на всички!Добре дошли!
    :

  3. #3

    Подразбиране

    Лека нощ,

    Извинете грешки, но аз съм с помощта на Google Translator да пиша.

    Моето име е Bettina и аз живея в Бразилия.
    Правя кръстат бод, тъй като на 17-годишна възраст, и аз обичам страстта на списания и всичко, което е свързано с техниката.

    Аз обичам форум на вас, и се надявам да помогне, когато това е необходимо.

    Благодаря ви,
    Bettina

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Казвам се Лилия и обичам да запълвам малкото си свободно време с шиене на гоблен.
    Ушила съм само един гоблен-"Момичето с шапката" и сега съм до половината на втория. Радвам се,че тук има толкова добри и талантливи хора.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Казвам се Диана и съм от Бургас шия гоблени от доста време но чак сега се регистрирах надявам се да си прекарваме страхотно свободното време във форума

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте момичета и добре дошли!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте на всички . Много се радвам че ви има много обичам да шия но за жалост не ми остава време. Казвам се Илияна на 23

  10. #10

    Подразбиране

    на всички! От скоро и аз се присъединих към вас. Казвам се Галя и съм на 26г. От 14 годишна се запалих по шиенето и вече имам 3 завършени и 4-ти започнат гоблен.

  11. #11

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Казвам се Мира, на 25 С няколко гоблена в колекцията ))

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и добре дошли момичета.

  14. #14

    Подразбиране

    здравейте скъпи форумци . е отдавна търся хора с които да си споделяме за гоблените .кой какво е ушил и шие .хубаво е ,че можем да си споделяме .надявам се ,че ще ме приемете сред вас.шия от почти 20 години,но имам и периоди на застой .имам около десетина петнайсет гоблени не съм ги броила . аз съм от стара загора на 43 години .пожелавам на всички приятно посрещане на великденските празници .

  15. #15

    Подразбиране

    Аз съм Тони от малък съм пленен от гоблените но сега случайно попаднах във форума и смятам че ще ми е много полезен
    счетоводни услуги в Пловдив
    Редактирано от toniproshkov : 16.05.2013 в 11:39.

Страница 30 от 43 ПърваПърва ... 20282930313240 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •