Страница 31 от 44 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследенПоследен
Показване на 451 до 465 от 654
  1. #451

    Подразбиране

    Е, вече мога да ти кажа "добре дошла". Радвам се,че най-после успя да бъдеш наистина сред нас.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #452

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Е, вече мога да ти кажа "добре дошла". Радвам се,че най-после успя да бъдеш наистина сред нас.
    Благодаря, Ния, твоя е заслугата за това, че успях да се включа пълноценно!!!
    С удоволствие си мисля забъдещото общуване с вас, единомишлениците!

  3. #453

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Казвам се Красимира и съм от гр. Левски.Шия гоблени от 6 години,но може да се каже ,че съм новобранец сравнение с красотите които видях тук.Радвам се ,че съм сред вас

  4. #454

    Подразбиране

    Красимира добре дошла сред нас
    v_g_g@mail.bg

  5. #455

    Подразбиране

    Здравейте !Аз съм Ани и от няколко години съм се запалила по гоблените ,нямам кои знае колко ,но много ми допада шиенето.Радвам се ,че попаднах тук и съм сигурна че ще ми е от полза .

  6. #456

    Подразбиране

    Бъди сигурна че ще ти е от полза , добре дошла Ани
    v_g_g@mail.bg

  7. #457
    Активност
    гр.Гълъбово обл.Ст/Загора
     
    4 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте казвам се Теодора и съм от гр. Гълъбово и с удоволствие се присъединявам към вас Аз съм все още нова в гобленарството. Досега съм ушила два гоблена- Мона Лиза и Исус чука на врата,а сега шия Възкресението .

  8. #458

    Подразбиране

    Здравейте ,радвам се че съм сред вас!

  9. #459

    Подразбиране

    ДОБРЕ ДОШЛА!!!ОЩЕ ЕДНА БОЛЯРКА/не се лъжа,нали?/!!!ЧУВСТВАЙ СЕ УЮТНО В НАШЕТО ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО!
    :

  10. #460

    Подразбиране

    Здравейте,
    Казвам се Валя и от миналата година започнах да бродирам гоблени. Вече имам 4 на Милена стил, но тук във форума открих един съвсем нов свят, но нали човек се учи цял живот :-)

  11. #461

    Подразбиране

    ЗДравей!!!
    Добре дошла и приятно зарибяване по новостите из нашия бродиран свят!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #462

    Подразбиране

    Здравейте мили дами! Съвсем случайно попаднах на това местенце. Любителски се занимавам с шиене,плетене, гоблени. Влекат ме и други ръкоделия. Имам малко детенце и времето е кът. Но животът е пред нас. Вегетарианка съм, член на природозащитна организация, фен на здравословния начин на живот, йогата, спорта, творчеството, домашната органична комзетика, билките и привързаното родителство.
    Започвам да опознавам форума, а на вас усмихнати дни!

  13. #463

    Подразбиране

    Здравейте дами! Мнооого ми е приятно, че вече съм сред вас!С някои се познаваме , а по-вълнуващото е ,че предстоят срещи на които ще се видим !

  14. #464

    Подразбиране

    здравейте
    аз съм в голямо затруднение
    опитвам се да открия нещо което тук в моят град не са виждали
    трябва ми за ту-ту рокля
    който може да помогне

  15. #465

    Smile Здравейте!

    Реклама:
    Здравейте! Аз съм новорегистрирана в сайта Ви! Вие всички сте чудесни! Разбрах за този сайт от приятелка.Казвам се Лена и съм от гр.Монтана. Шия гоблени години наред, но все закупени комплектовки, или от списание Галерия бродерия, за което се налагаше постоянно да закупувам списанието.Но не винаги намирах гоблен, който предпочитам.Надявам се да се сприятелим. Хубаво е, че Ви има.Сърдечни поздрави на всички гобленари и екипа на сайта! Бъдете здрави и щастливи!

Страница 31 от 44 ПърваПърва ... 21293031323341 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •