Страница 33 от 43 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Добре дошла,Люба. Ланарте е малко труден избор за начинаещ.Шие се кръстче.За да свикнеш, избери си малко нещо на кръстчета.

  2. #2

    Подразбиране

    Привет на вскички! Казвам се Здравка, нова съм във форума и ще съм щастлива да бъда приета. Тепърва се уча да шия гоблени. Започнах със " Страст " - шия го в момента.

  3. #3

    Smile

    Цитат Първоначално написано от dimitrar4o_05 Виж мнение
    Привет на вскички! Казвам се Здравка, нова съм във форума и ще съм щастлива да бъда приета. Тепърва се уча да шия гоблени. Започнах със " Страст " - шия го в момента.
    ДОБРЕ ДОШЛА

  4. #4

    Подразбиране

    Привет,казвам се Албена,нова съм и ще се радвам да се науча и аз да шия гоблени с ваша помощ

  5. #5

    Подразбиране

    Добре дошла бени, ще помагаме с каквото можем, не се притеснявай !

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте! Особено приятно ми е да ви пиша! Казвам се Рени, на 19 години съм, живея в София и преди около месец започнах да шия първия си гоблен! Спрях се на "Натюрморт с праскови". Особено развълнуивана съм! От няколко месеца следя форума, но все се притеснявам да се регистрирам, защото наблюдавам, че сте много "навътре с нещата", а аз не и може да досадя на някого. Но, ето ме! Ще ми е приятно да обменяме информация, снимки и прочие!
    ПОЗДРАВИИ! )))

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла!Никой не се е родил научен и цял живот се учи,така че -питай без притеснение!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте момичета, току що се ргистрирах във форума, обзета от чувствата от VI - та нац. среща, на която бях само гост. Аз съм от гр.Пещера, родом от гр.Бургас. Останах много доволна от срещата и реших да стана член на форума. Обичам да шия - но време няма, на работа и с две малки деца - така е. Поне да се радвам на красотите, които творите. Благодаря че ви има

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Zdraveite,imam samo angliiski i zatova pisha taka.Interesuvam se ot gobleni i bih jelala da spodeliam s vas,nadiavam se,4e shte me priemite v vashite redici,makar i da sam dalech,pozdravi ot Amman.

  11. #11

    Подразбиране

    Добре дошла,Росалина сред нас!Много ни е драго,че така се популяризира нашият форум!

  12. #12

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Добре дошла Росалина, лелееее чак Йордания

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и момчета. Тук съм :-)

Страница 33 от 43 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •