Страница 34 от 43 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследенПоследен
Показване на 496 до 510 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравей, добре дошла тук при нас !

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте.
    Преди малко се регистрирах и бързам да ви се представя: казвам се Дора и съм от Сливен.
    Тук ме доведе желанието ми да ушия няколко от зодиите на Ланарте.
    Радвам се, че съм тук.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте на всички от форума! Казвам се Николина,от Варна съм и ...ххммм на 59г. В момента живея в Доминиканска република, града е Санто Доминго. И аз като много други няколко месеца влизах като гост и много ми хареса форума. Изпитвам затруднение с многото графи, теми и подтеми така да се изразя, но се надявам с ваша помощ да се оправя тук. Много сърдечни поздрави от Никол4е

  4. #4

    Подразбиране

    Добре дошла,Николина от една друга варненка!Ако си идваш панякога ще ни е драго да се запознаем на родна земя!

  5. #5

    Подразбиране

    Привет Галя! Благодаря, че имам поздрави от моя съгражданка(по добре се почувствах), разгледах ти галерията от гоблени и другите красоти...всички са мнооого хубави. Аз все някакси се чувствам неудобно да контактувам с хора от форумите и да си призная това ми е първата регистрация...дано да се адаптирам към условията и участниците във форума, че ми липсват контактите с хора от България. Аз се прибирам във Варна през лятото, можем да се видим и да споделим нещата, които ни вълнуват. Пак далечни поздрави от мен Никол4е

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте всички момичета и момчета гобленари в този прекрасен форум ! Казвам се Албена и съм от Ст. Загора .До сега и аз ви посещавах като гост .Времето прекарано в четене и разглеждане на вашите творения ми доставя такова удоволствие......вечер се усещам заредена с много положителна ЕНЕРГИЯ.....БЛАГОДАРЯ ВИ.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте,казвам се Татяна.От една седмица посещавам този сайт и днес реших да се регистрирам.Форума пълен с много интересни , полезни и прекрасни неща.

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошли на всички, от близо и далеч!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Добре дошли на всички, от близо и далеч!
    ЗДРАВЕЙТЕ:!КАЗВАМ СЕ Цеца и съм от Видин

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм Илияна Грудева от Пещера.

    Бях впечатлена от последната национална среща в Стара Загора. Поздрави за организаторите!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Диди и съм от Добрич.Отдавна чета форума, но днес реших да се регистрирам. Шия гоблени от 20 години, с малки прекъсвания , но от 2 години се запалих пак и ... така

  12. #12

    Подразбиране

    Надявам се да намеря интересни предложения за това реших да се регистрирам.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Надявам се да намеря интересни предложения за това реших да се регистрирам.
    Добре дошла при нас!
    А какви предложения по-точно търсиш? Ако е за гоблен, разходи се из форума. Със сигурност ще откриеш не едно и две интересни неща, а мног повече.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря за посрещането, ще се разходя във форума и се надявам да намеря хубави предложения за гоблени. Поръчала съм си два от списание Галерия бродерия и сега отивам да им се порадвам. Ще вложа усилие и старание и се надявам да станат добре. Не съм шила от 28 години, но това не се забравя.
    Редактирано от Si : 18.11.2013 в 18:54.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм izabella.Страхотен сайт.Ще ми бъде приятно да бъда сред вас.

Страница 34 от 43 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •