Страница 35 от 44 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследенПоследен
Показване на 511 до 525 от 654
  1. #511

    Подразбиране

    Здравейте почитатели на ръкоделието казвам се Мария, на 32г. съм и от съвсем скоро се запалих по това прекрасно изкуство. Днес завърших първият си гоблен и утре съм се наточила да започвам втория. Надявам се като новобранка да ме приемете във вашето общество, защото тук мога да науча много прекрасни неща. От това, което успях да разгледам за краткото време в което ви посещавам видях много невероятни неща, и се надявам съвсем скоро и аз да мога да се похваля с някоя красота.

  2. #512

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, казвам се Моника, на 26г. съм.Това лято се запалих по гоблените, засега имам само два ушити гоблена. Форума ми харесва много има много красоти, а вие сте толкова мили и отзивчиви че нямам думи докато напиша, че търся схема на триптих и вече ми бяхте пратили. Прекрасни сте. Надявам се бързо да го свърша и да ви покажа какво съм сътворила с ваша помощ

  3. #513

    Подразбиране

    Здравейте момичета и добре дошли сред нас! Май много сме заети с Коледните бродерии,че не надничаме тукБъдете здрави и много красиви творби ви пожелавам от сърце

  4. #514

    Подразбиране

    Здравейте на всички, аз се казвам Данчо и съм на 37, надявам се да срещна приятни хора и да създам добри приятелства в този форум, с хора които са увлечени от същото това изкуство, от което и аз. Весели и усмихнати празници на всички в този форум
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #515

    Подразбиране

    Добре дошъл,Данчо, при нас! Радваме се да приемем още един представител на силния пол, заразен с гобленарския вирус.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #516

    Подразбиране

    Благодаря и аз се радвам, че ви намерих и се надявам да науча много неща от тук
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #517

    Подразбиране

    Здравейте и от мен-Силвия.Аз съм на 40г.от София,гоблените са мое хоби от както завърших средното си образование,но не мога да се похваля с голяма бройка ушити гоблени,оказа се дори, че много неща не зная за гоблените именно за това се регистрирах тук.Надявам се да науча повече за различните бодове и други неща с които не съм запозната.

  8. #518

    Подразбиране

    Здравейте!Скоро намерих този сайт и се регистрирах за да споделя своите умения е да науча нещо ново.Казвам се Дора.На 52 години,от Бургас.Гоблени шия от 30 години,но последните 6 години прекратих това занимание.Тия дни отворих гоблена който трябваше да довърша и страстта ми към гоблените са завърна с пълна сила и ето ме сега при вас.

  9. #519

    Подразбиране

    Здравейте! Днес случайно попаднах на сайта, докато търсих из нета една схема. Радвам се, че ви открих! Казвам се Адриана, на 43 години съм, от Варна. Шия гоблени от ученичка. Надявам се да науча много неща от вас!

  10. #520

    Подразбиране

    Здравейте! От няколко дена чета във форума и разглеждам вашите произведения, но едвам днес реших да се регистрирам. Аз се казвам Станислава и съм на 24г. Имам завършен един гоблен "Йерусалимската икона" и скоро ще завърша втория си гоблен "Врата към рая". Много се надявам да ме приемете въпреки новаторските ми умения, но мисля че най- важното е огромното ми желание да се занимавам с това.

  11. #521

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Мариела и съм на 27 години от София. В момента завършвам гоблена "Коледни мечти".

  12. #522

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Днес реших да се регистрирам и аз. Казвам се Йорданка и съм на 39 години. Шия гоблени от около 15 години. Имам 6 завършени, а в момента шия "Зимно вълшебство".

  13. #523

    Подразбиране

    Добре дошли на всички! Ето в този раздел http://www.goblenite.org/forumdisplay.php?f=15 нашите приятели по градове или близки дестинации се срещат, обменят опит, празнуват заедно, ходят на срещите и на другите градове,когато им се отдаде възможност.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #524

    Подразбиране

    Здравейте,регистрирах се преди броени минути,дори още не съм разгледала темите. Казвам се Мариана и съм от Кърджали,на 36 съм.Имам 5 завършени гоблена,а от няколко дни шия Българка на Солария. Надявам се да намеря приятели сред вас.

  15. #525

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре дошла Lady_Meri,добре дошли и на другите момичета! Тук е много интересно,има толкова красиви неща,че времето няма да ви стигне да разглеждате!

Страница 35 от 44 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •