Страница 36 от 43 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Добре дошла Lady_Meri,добре дошли и на другите момичета! Тук е много интересно,има толкова красиви неща,че времето няма да ви стигне да разглеждате!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Краси 49.Отдавна съм регистрирана но преглеждах само сайта докато снощи едно много приятно и слънчево дете Камелия ме покани тук във форума и аз приех .И ето ме днес сред вас дано не съм оплескала нещо и да пиша на неправилното място Нещо за мен-от 1970 год шия гоблени с доста години прекъсвания поради заетост в работата ми .Сега съм вече Пенсионерка и с удоволствие се отдадох на любимото си хоби.Последните ми творения за 1 год уших два гоблена "На Коледа у дома" и "Летен залез" на Гоблен сет. Сега ще почвам "Фарът"на същата фирма .В промеждутъците уших доста новогодишни и великденски минита "Коне в реката" Направих няколко дръвчета от мъниста, една орхидея от чорапогащи .С една дума уплътнявам си времето . Надявам се тук да намеря много нови приятели и да посетя някоя от сбирките ви.Поздрави на всички
    Редактирано от krasi49 : 02.03.2014 в 14:02.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей nigyar добре дошла при нас!Тук е толкова красиво - с часове можеш да гледаш страхотни гоблени и най-различни неща сътворени от много талантливи жени...

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!Казвам се Нели.Обичам гоблените,но за сега нямям време за това.Пропуснала съм броеве от списанието,но за това ще пиша друг път и на друго място.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте ! Попаднах във форума търсейки инфо какво да правя след като уших първия си гоблен, тъй като не е правоъгълен, а се е изкривил ? Моля за помощ !

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте ! Аз се казвам Петя,на 29 години съм , от Велико Търново . Много се радвам че се присъединих към вас!

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Добре дошли на всички!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Запалих се по това хоби от няколко години и имам един ушит гоблен "Коне в реката". Сега шия "Слънчев кът", но за съжаление нямам времето, което искам за да се отдавам повече на тази моя страст, но въпреки всичко бавно, но славно напредвам.
    Казвам се Ралица, на 34 г. от София, попаднах в този форум благодарение на един мой скъп приятел flame_froide, който е запален гобленар.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравей, Ралица! Добре дошла при нас!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте на всички.Явно съм доста назад с материала в гобленарството или по-точно казано нямам какво да покажа.Но ме сърбят ръцете да опитам и дай боже скоро и аз да се похваля с мое произведение.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kannamy Виж мнение
    Здравейте на всички.Явно съм доста назад с материала в гобленарството или по-точно казано нямам какво да покажа.Но ме сърбят ръцете да опитам и дай боже скоро и аз да се похваля с мое произведение.
    Добре дошъл/дошла, запрятай ръкави и ни изненадай скоро
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.
    Казвам се Пепа и много се радвам да попадна на място, където мога да споделям и намирам полезни за любимото ми хоби неща. Шия гоблени от 15 години и въпреки че не разполагам с много време вече имам колекция от цели 8 ушити. Много, ама много обичам голените и времето, прекарано в шиене е най-голямата релаксация за мен. Още веднъж ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ от мен.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравей, Пепи. И аз съм Пепа... Добре дошла тук и съм убедена, че ще откриеш нови неща свързани с гоблените- нови техники, нови трикове и не на последно място и нови приятели.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 36 от 43 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •