Страница 39 от 44 ПърваПърва ... 293738394041 ... ПоследенПоследен
Показване на 571 до 585 от 654
  1. #571

    Подразбиране

    Много благодаря, трогната съм от вниманието, сега ще отворя тема и там

  2. #572

    Подразбиране

    Доста време липсвах , но виждам , че форума е тук , членовете са станали повече , приятно . Сега , вече в България , ще бъда по - често тук сред вас . Радвам се , че сте същите

  3. #573

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ! ТОКУ ЩО СЕ РЕГИСТРИРАХ!

  4. #574

    Подразбиране

    Здравейте и от нас,добре дошли!

  5. #575

    Подразбиране

    Здравейте и от мен - Лилия.Отдавна вичета и днес реших да ви се представя.Не съм от големите гобленари, но шия помалко.Тук видях такива красоти сътворени от вас,че оставам без думи

  6. #576

    Подразбиране

    Добре дошли! Надявам се да помагаме.

  7. #577

    Подразбиране

    Здрасти и от мен. Поклон за красотите който създавате. Аз съм самоук начинаещ гобленар със скромен брой ушити гоблени точно 1. Но много ми хареса да шия и от прекрсния форум мога да науча много неща. Благодаря че ме приехте при Вас. 20150704_230437.jpg20150704_230453.jpg
    Редактирано от Ева Тодорова : 16.07.2015 в 13:59. Причина: :)

  8. #578

    Подразбиране

    Доре дошла, Ева! Винаги е приятно, когато дружината се увеличава. Гобленът ти е прекрасен. И моите първи гоблени бяха коне, а тази бяла глава не я бях виждала.

  9. #579

    Подразбиране

    Здравейте Казвам се Джулия приятно ми е да разглеждам красивите Ви творения, а съвсем скоро се надявам да покажа и нещо свое

  10. #580

    Подразбиране

    Здравейте, шия от доста време, но чак днес реших да се регистрирам тук. Надявам седа намеря още много приятели по хоби тук. Хубав ден!

  11. #581

  12. #582

    Smile

    Привет на всички!Казвам се Красимира от Шумен и съм във форума за втори път.Имах предишна регистрация,но не знам по какви причини за регистрацията за Асеновград не можах да се запиша и за тази в Шумен си направих нова.Шия от доста години ,но на конференцията в Шумен бях очарована от видяното.Много полезна е такава среща ,всеки може да си'' свери'' часовника.Пожелавам на всички спорна работа !

  13. #583

    Подразбиране

    Здравей, Красимира. Ти получи награда за най-нов съфорумец. Явно не е било така, но така се виждаше при регистрациите.
    Можеш да си направиш темичка с ушитите гоблени и да я поддържаш, може и албум да си направиш. Да се надяваме, че за Видин няма да си правиш нова регистрация....Приятен ден от мен!

  14. #584

    Подразбиране

    Всеки ден е щастие, наслаждавай му се!

  15. #585

    Smile

    Реклама:

Страница 39 от 44 ПърваПърва ... 293738394041 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •