Страница 4 от 43 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Wink

    Zdrasti i ot men.
    Ot dosta mesetzi vse se kanq i nakraq se registrirax i az.

    благодаря
    Готино семейство сте
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 23:31.

  2. #2

    Smile

    Здравейте на всички.Поздравявам ви вие сте чудесни.Казвам се Ваня и съм от Бургас ще се радвам да обменяме опит и умения втова изкуство-гобле-нарството.Не ми остава много време но,когато мога с удоволствие сядам да шия а когато вляза във форума направо забравям за всичко.Продължавайте все така.Чудесно е че ви има.

    С голямо закъснение благодаря на всички за посрещането.Работя по12-13ч. на ден и не ми остава много време за развлечения и затова едва днес сядам на компа.Регистрирана съм отскоро но се любувам на вашите творби отдавна, даже съм присъствала на една от срештите в Бургас.Бяхме двете със Слав тя е също e от форума .Беше много хубаво.БЛАГОДАРЯ....
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 11:26.

  3. #3

    Smile

    Здравейте ...аз отскоро се върнах на хобито си да шия...на 20 години съм но имам само един завършен гоблен жалко нали....сега леля ми ми е общала гоблен за рождения ден е надявам се да успея да го ушия.....все пак тук е раздел за представяне ...да ви се представя казвам се Анелия живея в гр.Божурище за тези които не знаят близо е до София ...модератор съм на два сайта ....занимавам се предимно с компютри ...работя в сферата на здравеопазването ...не уча за студентка все още...е това е от мен

    Яяя тука имало и мъжко присъствие ...не знаех ...Мерси за пожеланията определено ще бъде интересно за мен в този форум
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 08:55.

  4. #4

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте
    Казвам се Снежана. От 20 години шия гоблени но имам само 8 завършени и нама да кажа колко започнати и чакащи да им дойде редът за завършване.
    Със компютъра съм на Ви и затова не мога да ви покажа нищо. Но много се радвам като гледам, че има други, които се отдават на хобито си изцяло. Според мен, когато се изработва нещо освен физически труд се влага и енергия, която в последствие се излъчва от предмета. Затова моите гоблени чакат да ми дойде вдъхновение за шиене.

  5. #5

    Smile

    Здравейте харесва ми да се занимавам с гоблени и плетене, много красота има в този сайт затова имам ли свободно време обичам тук да чета и разглеждам.

    Благодаря за сърдечното посрещане, време наистина ми остава все по-малко но пък винаги хващам иглата с огромно удоволствие благодаря ви
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 08:46.

  6. #6

    Smile Привет от ноар

    Привет на всички.Казвам се Красимира.От грПловдив съм.Сайтът е чудесен,а гобленарите в него са невероятни!Като гобленарка съм
    напреднала,но с компютъра съм на вие.Не ми се смеите ако много питам

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм Дързост
    Мисля,че тук ще науча много интересни и полезни неща.
    Обичам всичко свързано с плетене,шиене,везане,правене не самоделни бижута

  8. #8

    Подразбиране Zdraveite!

    Vazhishtavam se na prekrasnite gobleni ,koito pokazvate i na priqtelskata atmosfera v tozi forum.Nadqvam se da me priemete sred vas!

  9. #9

    Thumbs up Здравейте


    Много се радвам, че имам възможността да се включа и да съм част от форума. Много мии харасват темите и харата, които присъстват тук.
    Казвам се Вени, работя и живея в гр.Бургас, по професия съм учител по информационни технологии.
    Очаквам пълзотворно да си сътрудничим и споделяме своите идеи.

  10. #10

    Smile Здравейте!

    Здравейте ,
    от едно известно време съм регистрирана в този прекрасен сайт, но чак сега набрах смелост да се включа и да ви поздравя.
    Форума е необятен и пълен с толкова много интересни , полезни и прекрасни неща.
    Дерзайте!

  11. #11

    Smile здравейте

    Здравейте!Аз бродирам гоблени от 5 години-те са моето хоби,те ме разтоварват,те ме успокояват

  12. #12

    Подразбиране

    Добре дошла,
    надяваме се тук да намериш добри приятели и съвети.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  13. #13

    Подразбиране

    Здравей
    Добре дошла

  14. #14

    Thumbs up

    [ Добре дошла. ТОЛКОВА ЩЕ ТИ ХАРЕСА ТУК ЧЕ ЩЕ СТОИШ ПОВЕЧЕ ПРЕД КОМПА ОТКОЛКОТО С ГОБЛЕН В РЪКА

  15. #15

    Подразбиране

    здравей и добре дошла. убедена съм ,че тук ще ти хареса и щесе чувстваш в свои води.

Страница 4 от 43 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •