Страница 40 от 43 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен
Показване на 586 до 600 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Казвам се Елена и съм от Варна!От скоро започнах да шия гоблени и много ми харесва,а и ме успокоява.Тук намерих много полезни съвети.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей,Реник!Добре дошла,живей си весело!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте
    Днес се регистирах и мисля, че днес е и подходящ ден да се представя.
    Аз съм Лора и в момента живея и работя в София.
    Откакто се помня наблюдавам как майка ми създава невероятно красиви гоблени (част от които избрани, а някои и подарени от мен).
    И...естественото продължение на историята е, че от известно време аз също се отдадох на това прекрасно хоби.
    Радвам се, че сега попадам на хора, които споделят същата страст.
    С пожелание за топла януарска вечер
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Казвам се Радост и ще ми бъде много приятно, ако намеря своето местенце сред вас.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте на всички много ми е приятно да се запознаем

    Казвам се Моника не съм спец в гоблените тъй като имам само 2 ушити, но съм голям фен на това хоби

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошла, тук ако не станеш спец, поне ще се наслаждаваш на хобито си с подходящите хора
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм нова в това начинание. Името ми е Ивона и имам ушити едва 2 малки гобленчета. Надавам се с много труд и трахотните съвети, които давате, да напредна сравнително бързо

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте.Казвам се Катя и вече съм била част от групата Ви преди доста време.
    Аз съм от Силистра.Диде здравей.
    Доста дълго време не бях шила нищо по различни причини.
    Иска ми се да започна пак.Мисля за нещо по картина на Кинкейд.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравей, Катеееееее.
    Добра дошла отново в групата ♥
    С нетърпение чакам да видя с какво ще започнеш отново да шиеш.

  12. #12

    Подразбиране

    с нещо малко докато намеря Кинкейд

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте!За първи път влязох във вашия сайт за да търся мнения за гоблените на Леврон.Тогава реших и да са представя.Казвам се Яна и съм на 65 години от Ямбол.Запалих се по това хоби от гурбета си в Либия и от тогава вече 26 години всяка свободна минута посвещавам на него.До сега съм шила само гоблени по Вилер,затова реших да потърся нещо ново и различно и се спрях на Черните лебеди.Как мислите ще се справя ли?

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте , току що се регистрирах и се радвам, че ще бъда част от вас. Обичам това мое хоби гобленарсвото. Живея в Своге, работя в София. Пътувам ежедневно и по време на пътуването си шия

Страница 40 от 43 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •