Страница 41 от 43 ПърваПърва ... 313940414243 ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 654

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, от Варна съм и от доста време харесвам гоблените и бродирам. Благодаря за споделените модели,надявам се да мога и съм полезна за търсещите

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stan Виж мнение
    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби
    Добре дошъл, ще чакаме да видим резултата от общото хоби
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stan Виж мнение
    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби
    БРАВО за хобито и за смелостта. ДОБРЕ ДОШЪЛ! Радвам се да има още едно "петле" в групата. Дано наистина хобито задържи за дълго интереса ти и да се запознаем на следващата националка с първото ти произведение. УСПЕХ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #5

    Подразбиране

    Харесва ми чувството ти за хумор. Добре дошъл сред нас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Kiki6819 Виж мнение
    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.
    Добре дошла, Кате...

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Kiki6819 Виж мнение
    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.
    Добре си дошла!

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте!Много исках да се регистрирам във форума.Успях ли?

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dani-1833 Виж мнение
    Здравейте!Много исках да се регистрирам във форума.Успях ли?
    успя...добре дошла...

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте,
    На 37 съм и се занимавам с това изкуство от две години. От Русе съм и понеже догодина сме домакини реших да се запиша да представим града още по-силно.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Burzata_igla Виж мнение
    Здравейте,
    На 37 съм и се занимавам с това изкуство от две години. От Русе съм и понеже догодина сме домакини реших да се запиша да представим града още по-силно.
    Добре дошла!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Burzata_igla Виж мнение
    Здравейте,
    На 37 съм и се занимавам с това изкуство от две години. От Русе съм и понеже догодина сме домакини реших да се запиша да представим града още по-силно.
    Здравей , радвам се да те видя и тук

  15. #15

    Подразбиране

    Добре дошла! Събирайте се дружина, че колкото повече, толкова по-добре, по-весело и по- бързо.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 41 от 43 ПърваПърва ... 313940414243 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •