Страница 5 от 44 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 654
  1. #61

    Smile Здравейте

    Здравейте и от мен. От 3-4 дни почти не излизам от форума. Разглеждам и въздишам, и въздишам......... Кога ли ще ви настигна

    Сериозно. Много се запалих и смятам да започна и аз.

    Страхотни сте Продължавайте все така

  2. #62

    Подразбиране Представяне

    Здравейте и от мен!Увеличавам броя на пловдивчани.Бродирам от доста време.Доставя ми удоволствие и разтоварване след тежък работен ден.

  3. #63

    Подразбиране

    моето хоби също е да шия гоблени и затова искам да се включа във вашия форум който е прекрасен .

    благодаря ви за топлото посрещане ,нека да се ориентирам във форума и почвам с въпросите че имам много
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 15:18.

  4. #64

    Подразбиране :hello:

    Здравейте и от мен.Форума е супер и има страшно интересни и полезни неща за това прекрасно изкуство.

  5. #65

    Подразбиране

    Здравейте, аз от скоро разучавам сайта и форумите. Възхитена съм от изобилието на гоблени и легенди. Нямам много свободно време за шиене затова се наслъждавам на това което е предоставено в форума.

    Здравейте, казвам се Цвети и стращно много ми харесва да се ровя в сайта (когато имам време) от всекиго може да се вземе идея дори и съвет харесва ми.
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 15:21.

  6. #66

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Казвам се Деси и ми е много приятно ,че има такъв форум в който да споделяме хобито си.Шия от десетина години и аз като Бо съм подарявала от ушитите си гоблени.Радвам се да обменяме опит и идеи.

  7. #67

    Подразбиране Привет и от мен

    Привет на всички от мен, Силвето
    Макар да се регистрирах преди месец все още се чувствам новачка във този форум.По принцип от три години гобленарството ми е като хоби и оттогава съм събрала около 500 модела но съм стигнала до сромните 5-6 ушити гоблена.
    Имам си едно малко и един готин татко до себе си като се надявам също така да си намеря приятели тук, защото е много хубаво да споделяш идеи за хубави гоблени

  8. #68

    Подразбиране

    Привет на всички!Вчера се регистрирах в този чудесен форум и се чувствам малко като в небрано лозе.Покрай децата не мога да се добера до компютъра.По принцип шия гоблени от 2 години,досега съм ушила 7гоблена.Съжалявам само ,че в момента не мога да ви ги покажа.

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте всички във форума.И аз съм от вчера и едва сега сядам да се включа. Запалих се по гоблените съвсем случайно преди 3 години и сега това е единственото ми хоби. Непрекъснато се ровя в интернет за нови модели и като ги намеря искам да ги ошия всичките. Вие сте изключително приятни всички участници и просто съжалявам,че досега не съм Ви открила.Честита Коледа и Весела Нова година на всички

  10. #70

    Подразбиране представяне

    Здравейте казвам се Желяна, но приятелите ме наричат Жужа. На 51 години съм ище ми е приятно да общувам с вас.

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте и от мен .Казвам се Петя и също съм нова,та по този повод ако нещо правя не както трябва да ви е ясно защо. Шия гоблени от 8 г. и имам ушити около 14 - най - известните Мона Лиза , Сикстинската мадона , Мадона в синьо , Китайски сезони , Коне на водопой и в реката , сега привършвам Сиси .

  12. #72

  13. #73

    Wink представяне

    казвам се Галя!От някоко дни съм в форума много ми харесва. : От 5-6 год. шия гоблени.Надявам се да съм полезна с нещто и аз.

  14. #74

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!От много време следя форума. Днес реших да се представя и да се включвам, когато мога да помогна. Шия гоблени от много време, имам доста схеми. За мен ще бъде удоволствие!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте. Казвам се Ива. От няколко дни разглеждам форума и реших да се представя.Шия от десетина години,но не съм ушила много гоблени.Надявам се че ще мога да помогна с нещо.


Страница 5 от 44 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •