Страница 6 от 44 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 654
  1. #76

    Подразбиране Представяне

    Здравейте на всички
    Днес се регистрирах във форума и направо съм възхитена!
    Желая на всички здраве и късмет

  2. #77

    Подразбиране

    Здравейте, сладки, сръчни и търпеливи дами и господа! Казвам се Ивелина Станева на 26 години съм а шия гоблени от 10годишна. От 3 дни съм тук при вас и с удоволствие се наслаждавам..... Приятно ми е да се запознаем, а съвсем скоро ще покажа и моята галерия!

  3. #78

    Подразбиране

    Аз съм Гери!Обичам да ръкоделствам, да нашивам гоблени, да си правя бижута и всякакви такива занимания свързани с иглата,конците и мънистата.Ще ми бъте изключително приятно да се присъединя към Вашия дамски клуб

    Очарована съм от топлото посрещане, мили момичета.
    Бих искала да споделя, че преди да попадна в този дамски форум, бях редовен потребител на друк такъв.Но там потребителките се надпреварваха коя да изпъкне повече в словестните битки които се водеха по различните теми.Имаше такива които само дебнеха коя какво ще каже и ти се нахвърлят като рой оси. Отдавна не стъпвам в този форум, вече не ми е интересно. Тук се чувствам по добре защото научавам много полезни неща за хобитата си.
    Редактирано от NIA : 07.03.2009 в 09:06.

  4. #79

    Подразбиране Търся колеги

    Виждам, че доста от вас работят в сферата на образованието. От седмица съм назначена като финансов контрольор в училище. Имам ли колеги сред вас? Искам малко помощ с разработването на вътрешните правила на СФУК. Няма кой да ми помогне, не знам точно какво се иска от мен - само се ровя в закони, наредби... Ще се оправя, но ми се иска да установя контакт с колега.
    Моля Ви!!!!!
    lian_a@abv.bg

  5. #80

    Подразбиране здравейте отново :)

    Здравейте отново на всички и от мен след едно дъъъъъълго отсъствие
    Надявам се вече да имам възможност редовно да влизам във форума
    Ей, доста време ми отне докато наваксам пропуснатото и разгледам всичко.
    Много ще се радвам да съм пак сред вас!

  6. #81

    Question новата!

    ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ!АЗ СИ ТЪРСЯ БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ НА РЕЛИГИОЗНА ТЕМАТИКА,И ПОПАДНАХ НА ТОЗИ ФОРУМ.НЕЩО НЕ УСПЯХ СЪС СХЕМИТЕ НО ИСКАМ ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ!

  7. #82
    bella_
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Аз съм новак в това невероятно изкуство.Случайно попаднах на този форум и съм много влечатлена и запалена.По принцип от малка плета на една и две куки,даже в момента си плета много красиво перде на една кука,но сега съм си поставила много амбициозна задача,намерих страхотна схема на гоблена св.Георги и тъй като мъжа ми се казва Георги съм решила да го изненадам,е за този имен ден със сигурност няма да успея но за догодина се надявам...
    Молбата ми е,ако имате търпение и желание да ми покажете или да ми кажете откъде да видя,как се започва,кака се шие,ама всичко от обримчването на панамата,разграфяването й,самото шиене,откъде е добре да се започне,с кои конци и т.н.
    Безкрайно ще съм ви благодарна!
    Приятен ден на всички!

  8. #83

    Smile predstavjane

    zdraveite.az sam Mareto.otdavna theta foruma no thak sega reshih da se predstavja.shija gobleni ot 3g. vethe imam 3 ushiti i v momenta dovarshvam apostolskata gradina.vazhishtavam se na tvorbite vi.bravo

  9. #84

    Подразбиране

    3dravei te.A3 sam lubena 3a men e ydovostvie da sam tyk

  10. #85

    Smile

    Здравейте аз се казвам Галя шия гоблени от около шест години нямам много време за това ми хоби но всяка свободна минута сядам и шия Възхищавам се на красивите гоблени които сте зашили за сега си свалям само схемите на това което ми хареса а кога ще ги шия не се знае Много се радвам че ви намерих .

  11. #86

    Подразбиране Свалям ви шапка!

    Здравейте!
    От няколко дни гледам красотите които творите и направо загубих ума и дума
    Възхищавм ви се за това, че намирате време да творите такива красоти и същевременно и да сте майки, работещи или учещи жени и момичета!
    ПОКЛОН!
    Приятно ми е да се запознаем, макар и виртуално!
    Аз самата се научих да шия гоблени преди няколко години по време на престоя ми в Либия.Това беше вълнуващо за мен преживяване.Първият гоблен който уших беше "Замъкът Мерсбург" .Имам още няколко започнати, които се надявам някога да успея да довърша Започнатите са "Коне на водопой" , "Майчина усмивка", "Май дойде" и още няколко малки.Голям срам, че така стоят
    Мечтата ми е един ден да учишия "Пътят към Емос", смела мечта, но дано някога успея
    Още веднъж БРАВО на всички и ще ми е приятно да се уча и да взимам пример от вас

  12. #87

    Подразбиране здравейте и от мен

    аз,трябва даси призная не съм съвсем на място тук, но се надявам да се справя успешно. За първи път съм във форум, не знам защо съм тук, но реших да кажа здрасти и да поздравя хората със техните творения, беше ми приятно да поразгледам.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  13. #88

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, аз съм Поля.От доста време разглеждам Гоблените ,но едва сега се реших да се регистрирам. Шия гоблени от 3 години,и имам 3 изцяло завършени.В момента успявам да съчетавам гоблените със следването ми

  14. #89

    Подразбиране

    Здравейте и от мен от скоро бродирам но сам се зарибил бая
    Форума е невероятен и евалата на хората които са се потрудили

    а какво шия оххх почнах един гоблен на HEAD ама сега сам го спрял май няма да мога да се справя с него поне на тоя етап

    но почнах друг като запрелича на нещо ще ви покажа
    Редактирано от NIA : 10.03.2009 в 10:15.

  15. #90

    Подразбиране zdraveite

    Реклама:
    Zdraveite.Gobleni 6iq ot nqkolko godini.4ak sega se osmelih da se registriram vav foruma.Jelaq na vsi4ki zdrave i kasmet.Obi4kam vi vsi4kite

Страница 6 от 44 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •