Показване на 1 до 15 от 654

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    здравейте,да ви представя моите неща.Ще се радвам да чуя мнения.
    http://www.snimka.bg/album.php?album...=6300209&lp=20

    [quote=lari;197519]Всички творби ли са твои, мила?!Това е невероятно творчество!Исобено ми харесаха първите 16 гоблена-никога не съм ги виждала.А тези със селските къщи ме плениха!Възхищавам се на творбите
    Благодаря ти за добрите думи!Да, разработките са мои.Искам да те поздравя за албума ти.Цамо корабчето не ми е познато, но виждам ,че имаш само стойностни неща което прави мнението ти особенно ценно за мен.Благодаря!

    [quote=maleks;197627]andi, ако всички гоблени са твои разработки, знаеш ли какъв бум ще настане за молба за схеми.
    В сайтовете на по-популярните бг. гобленарски фирми не съм ги виждала.Не ни се сърди, ако се прокрадва недоверие в постовете ни.
    Тук сме се нагледали /начели/ на какво ли не: най-обикновен пример: спешно искане на схеми, а нито един показан процес нито в Етапи, нито в Готовите творби.
    Да, много е хубаво това, което си показала и дано споделиш таланта си на този форум.
    Добре дошла при нас, ще се радваме на етапите ти
    Занимавам се с гобленарство /интензивно и във всички форми/ повече от 35 години така че съм чула и видяла какво ли не,ценя добрия вкус и залагам на качеството като цяло, а не на количеството.Надявам се на малко техническа помощ и съвети от вас.БЛАГОДАРЯ!
    Редактирано от NIA : 02.04.2009 в 10:18.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •