Страница 1 от 44 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 654
  1. #1

    Подразбиране Здравейте!

    От 2-3 месеца чета форума, но се регистрирах едва преди няколко дни. Много ми допадат взаимоотношенията ви :wink: и се надявам да бъда приета за член на агитката. Казвам се Първолета и съм на 44г.
    Не мога да се похваля с майсторство тъй като съм още на първия си гоблен , но желанието ми е неустоимо :wink:
    А то за тук само силно желание важи ли А
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  2. #2

    Подразбиране

    [ здравейте всички гобленерки игобленари! Честит 8 март на гобленарките! Аз съм отскоро във форума и надявам се да ме приемете .
    Форума много ми харесва и имам чувството че сте едно голямо семейство!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте всички! Мина доста време от регистрацията ми във форума.Около 20 дена се рових по всички теми,почетах вашите мнения ,видях красивите Ви гоблени,видях също цветята ви и не на последно място вашите кулинарни постижения Някой от вас видях,на други прочетах професионалните визитки и се убедих за сетен път ,че българската жена е номер 1 Възхитена съм от това което ведях!! :wink: Въпреки ,че съм доста заета всеки ден намирах време за вас!Много неща научих и се надявам ,че ще научавам все повече !! :wink: Искам да се представя накратко:на 34 год. съм живея в Смолян ,семейна съм с 2 сина на 9 год другия на 9 месеца!Покрай грижите за тях нямам много свободно време ,но все пак съм ушила 4 гоблена!Много се надявам да ме приемете сред Вас,защото имаме сходни интереси!!Дано не се повта рям ,но наистина сте страхотни

    БЛАГОДАРЯ ВИ !НАДЯВАМ СЕ И АЗ ДА ВИ НАУЧА НА НЕЩО ! МАЛКО ТРУДНО СЕ СПРАВЯМ С КАЧВАНЕТО НА СНИМКИ :? :? ,НО ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ЩЕ ВИ ПОКАЖА ГОБЛЕНИТЕ СИ ! ИМА ИНТЕРЕСНИ НЕЩА В РОДОПСКАТА КУХНЯ,АКО ПРОЯВИТЕ ИНТЕРЕС ЩЕ ВИ НАПИША НЯКОЯ ДРУГА РЕЦЕПТА .
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 22:54.

  4. #4

    Подразбиране Aз съм нова

    Здравейте всички в този форум . Много се радвам , че ви открих и мога да споделям с вас всичко което ме вълнува за моето хоби.Аз за сега имам 17 ушити гоблена и съм най доволна от ДМЦ конците

  5. #5

    Подразбиране представяне

    Здравствуйте, я новичок, мне 35 я живу в Украине, ваш форум мне очень понравился, у нас редко шьют гобелены, чаще крестик, и мне трудно найти единомышленников, а у вас тут просто рай для поклонников гобеленов, надеюсь вы не против?
    В этом году я отдыхала в Приморске, но не смогла найти вышивальных магазинов, там много занимаються макраме, я расстроилась так как слышала о вашем мастерстве. Спасибо вам за такой замечательный форум.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте!

    Както е видно, аз съм сред най-новите участници в този форум
    Вярвам, че най-после ще отделям повечко време на това мое хоби и комуникацията помежду ни ще е ползотворна!

    Казвам се Биляна. Родом съм от Варна, но живея в София повече от 1 година. Възможно е и да се познаваме с някой от вас

    Приятна и успешна работа по ръкоделията на всички и бъдете здрави!

    Много сте мили!

    На мен вече ми хареса тук



    Здравейте, здравейте!

    Здрасти на всички, които създават красота и на всички, които се грижат за поддръжка на форума!
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 23:22.

  7. #7

    Подразбиране marji

    Здравейте на всички в този чудесен форум! За първи път се включвам в него, но от доста време го следя с голям интерес. Казвам се Мариана и съм от Сливен. С известни периоди на прекъсване вече 20 години гоблените запълват свободното ми време. Падам си най-вече по вилеровите гоблени - в момента шия "Падналата чаша". В този форум срещнах такива невероятни красоти, че вече съвсем се обърках и не мога да реша какъв точно да бъде следващият ми гоблен.
    Успех на всички в шиенето!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте,от една седмица посещавам този сайт и днес реших да се регистрирам.Любопитно ми е как определяте кой е начинаещ,напреднал или майстор?

    Не,че се притеснявам за титлата.Просто не можах да разбера дали се отнася за сръчността с иглата и конеца или за работата с компютъра.

    Здравейте отново,реших да се допредставя, че първия ми опит беше много "постен".На 34 години съм, от град Шумен.Гоблени шия още от ученическите си години,в момента имам около двадесет.Страстта към гобленарството съм наследила от дядо си.Той е на 86 години и все още шие,разбира се вече по-бавно и по-малки по размер гоблени.
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 00:11.

  9. #9

    Подразбиране ПРЕДСТАВЯНЕ

    Здравейте!
    Скоро намерих този сайт и вече една седмица разглеждам онемяла от красотите,които видях.Възхищавам се на прекрасните ви творения!
    Няколко думи за моя милост-от Стара Загора съм,шия от 4-5 години.Не ми остава много свободно време за ръкоделие,но използвам всяка минутка да бодна някое бодче.Последните ми творения са за малкия ми син и част от тях съм намерила в нета.Ще ми бъде много приятно да съм част от вашето сръчно общество!

  10. #10

    Подразбиране Zdraveite!Neka parvo da se predstavq!

    Zdraveite i az iskam da se predstavq!Az naskoro vidqh tozi sait ili po-skoro sinat mi go nameri,za6toto znae kolko mnogo mi haresva da brodiram gobleni!Iskam 4rez foruma da vi popitam,mojete li da mi pomognete kak da si namerq nqkoi,koito da mi dava pora4ka za brodirane na gobleni!
    Ako iska nqkoi moje da obmenqmae nqkakvi modeli!6te sum dovolna,ako ima nqkoi,koito iskat da obmenim modeli opit ili da napravim ne6to zaedno,za da prodavame neka pi6at na maila mi:sgmbb@mail.bg
    Iskam da izkaja vazhi6tenieto si kam horata,koito pravqt tozi sait!Mnogo mi haresva i mi pokazva ne samo kravisi ne6ta,a i interesni podhodi!Samo neka da pomestvat po-golqma informaciq za ne6tata,koito se predlagat!Kakvo tarsene ima ot strana na hora,koito iskat da zakupqt gotovi gobleni, a taka sa6to i hora,koito iskat da zakupqt gobleni za brodirane!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте на всички !!

    Незнам дали съм разбрала правилно обясненията на NIA / за което много и благодаря / да се представя на всички вас, но надявам се да успея и по-нататък да ми е по-лесно да си кореспондираме.За сега толкова, ако всичко съм направила както трябва ще пиша пак.


    Сега вече мога да кажа нещо повече за себе си. От гр.Ямбол съм , омъжена с двама сина, не работя, за сега съм ушила един гоблен , в момента шия втори " Конете на водопой " Шия и един щампа , но малко трудно ми се вижда, защото там нещата не са толкова точни и трябва да се нагаждат, което ме изнервя, като не мога да го направя така както трябва. А иначе е много красив и когато се завърши ще стане красива гледка, но както и да е. Не искам да ви досаждам повече. За сега
    Ч А О!!

    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 22:51.

  12. #12

    Подразбиране новодошла съм-Здрасти!

    Здравейте!
    Почти година влизам във форума ви?Нямах кураж да се регистрирам ?Днес го направих.Не болеше,ама никак
    Казвам се Тина и съм от Бургас.Гоблени бродирам от 4-5 години само.Знам,че при вас ще ми е много приятно.Има какво да уча от вас ,а надявам се и аз да съм ви полезна

  13. #13

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте на всички от мен! Аз се казвам Станислава, от Варна съм, но вече 5 години живея и работя в София.
    Гоблените са страст, която ме държи в плен около 10 години. Имам доста ушити гоблени, повечето не са все още в рамки. Направила съм няколко за подарък на близки хора.
    Дълго време четох предишния форум, но не се регистрирах. Сега обаче имам време и ето ме сред вас. Поздрави на всички и огромен възторг от творбите ви, които разгледах в галерията!

  14. #14

    Wink

    Здравейте всички!Много се радвам,че ви открих.Благодаря,че ви има!!!

    МАЛЕЕЕЕ,МНОГО СТЕ ГОТИНИ!ВСИЧКИ! МАЛКО ЦВЕТЯ,ЧЕ МЪЖЕТЕ ТУК СА МАЛКО МАИ!.....

    ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ ОТ ВАРНА!ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ!
    Редактирано от NIA : 23.02.2009 в 23:26.

  15. #15

    Thumbs up Здравейте на всички!

    Реклама:
    Много се радвам, че има такъв форум и хора, с които можеш да споделиш интересите покрай ръкоделията! Аз отскоро съм ентусиаст в областта на гоблените и ми е много интересно! Надявам се да открия приятели и да ми помагате докато понавляза съвсем в темата! Поздрави за всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Жената е най - слаба, когато обича и
    най - силна, когато е обичана!

Страница 1 от 44 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •