Страница 11 от 44 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 654
  1. #151

    Smile Здравейте!:hello:

    Здравейте!
    С удоволствие разглеждам и чета всичко във форума от доста време, който е организиран перфектно, откривам много интересна информация, свързана не само с гоблените. Аз шия от доста години , но не ми остава много време за любимото ми занимание. Надявам, че ще науча много нови и полезни неща от Вас. Радвам се, че мога да се включа във форума и да открия доста приятели!

  2. #152

    Подразбиране Представяне

    Здравейте на всички! Казвам се Антоанета и съм от Самоков. На 38 години съм и шия гоблени от 20 години. Проблема е че изобщо не знам да работя с компютъра! Даже в момента не съм сигурна какво точно правя. Имам над 20 ушити гоблена. Много ми се иска да ви изпратя схемите които имам, но ще трябва да потърся помощ как точно да го направя.За сега успявам да разглеждам това което вие сте публикували и намирам страхотни неща. Ако нещо не правя както трябва моля да ме извините!

  3. #153

    Smile най-после

    Привет на вси4ки!Отдавна влизам във форума да 4ета и най-сетне реших да се представя.Гоблените са ми страхотно хоби,но нямам много време и затова и колекцията ми е скромна.Тук срещнах ного мили и отзив4иви хора,на които едва ли бих могла да се реванширам....
    Едно огромно благодаря от мен и още много красиви творби!
    Приятна ве4ер!

  4. #154

    Smile Здравейте!

    Здравейте и от мен.От дълго време чета мненията във форума,но едва днес се престраших да ви се представя.Шия от 14 години.Гоблените са любимото ми хоби.Желая на всички вас весели празници!

  5. #155

    Подразбиране

    И аз искам да се представя.От София съм шия от 15 години.Много се радвам че ви има.Надявам се че и вие ще ми се зарадвате!

  6. #156

    Подразбиране Привет

    Привет от новодошлата jipkata! Аз съм начинаеща в гобленарството. Чета постовете ви и искам да ви благодаря за това което съм научила от всички вас! Надявам се да отразявате мненията и съветите си изскренно и занапред.
    БЛАГОДАРЯ!

  7. #157

    Подразбиране хайде и аз

    Привет от новодошлата jipkata! Аз съм начинаеща в гобленарството. Чета постовете ви и искам да ви благодаря за това което съм научила от всички вас! Надявам се да отразявате мненията и съветите си изскренно и занапред.
    БЛАГОДАРЯ!

  8. #158

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте и от мен
    Казвам се Елена и съм от Варна. Абсолютен новак съм в гобленарството. Мисля да започна с някое малко моделче въпреки, че страшно много ми харесват големите пейзажи като Параклиса, Хитлеровата зима, Воденицата.......ама и до там ще стигна нали

  9. #159

    Подразбиране здравейте и от мен!

    От доста време влизам в сайта.Вия сте чудесни толкова интересни неща открих благарение на вас,благодаря ви много Весела коледа на всички във форума.

  10. #160

    Подразбиране i az v kliupa

    zdraveite i ot men,registrirah se predi nqkolko dni i reshih ,4e kraino vreme i az da vi se predstavq s niakolko dumi.kazvam se jivka ot pomorie sym imam dve malki mom4enca.batkoto e na4 a beboka mi e na 2 mes.i 23 dni,golemi sa sladuri.shiq gobleni ot blizo 4 god.goblenite koito sum ushila sa:esenta na vilr,mona lisa,kone na vodopoi,mai4ina laska,mostar,silata na vqrata,molitva,vyv vihyra.sega shiq ierusalimskata bogorodica.nqkoi den shte se prestrasha i 6te vi gi pokaja.

  11. #161

    Wink здравейте ...и аз съм вече в кюпа

    Здравейте и от мен.Много се радвам,че и аз вече съм една от Вас.Много ми харесва форума и бих била щастлива да ме приемете сред Вас макар да съм още прохождаща в гобленарството.Благодаря

  12. #162

    Подразбиране Представяне

    Здравейте до скоро не знаех че ви има.Но след като ви открих ще ви се представя!От София съм на 38 години омъжена с две деца.Имам 10 ушити гоблена шия от горе-долу 8 години.

  13. #163

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Юлия и съм на 36 години. Живея в гр. Ихтиман. Уча предучилищна и начална педагогика последна година.

  14. #164

    Подразбиране Здравейте!


    Радвам се, че съм вече сред вас! Браво на всички гобленари! Тук открих един нов свят - свят на красота.
    Искам да се справям като вас, но имам само няколко малки гобленчета. Срамувам се да Ви ги покажа .Но вярвам, че и аз ще има с какво да се похваля, тъй като много ми хареса с помощта на иглата и конеца да създавам красота. Щастлива съм , че Ви открих!

  15. #165

    Подразбиране Представяне

    Реклама:
    Много се радвам ,че намерих толкова много съмишленици.Сега искам да ви се представя.От София съм на 38 години със съпруг и 2 деца.Шия гоблени от около 8 години имам 12 готови произведения .Радвам се че ви има и се надявам на хубави мигове прекарани между вас.

Страница 11 от 44 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •