Страница 12 от 44 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 654
  1. #166

    Подразбиране здравейте

    Привет на всички.Шия гоблени от около 2 години,но за съжаление с бавно темпо.До сега имам ушити три гоблена и работя по четвърти,но все още не съм ги снимала,за да ви ги покажа .Дано скоро да успея.
    Поздравявам всички ви за великолепните колекции,които имате. Надявам се някой ден и аз да се радвам на толкова хубави гоблени

  2. #167

    Lightbulb Здравейте!

    Здравейте!Открих Ви и реших да се регистрирам.Опита ми в шиенето на гоблени е много малък.Имам ушити само 3 голена и то много отдавна.От няколко години шия един, но все още не е довършен.Надявам се след като Ви открих с ентусиазъм да го довърша и започна друг.

  3. #168

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, момичета и момчета
    Форума е много добър. Радвам се, че го намерих
    Поздрави и успехи за всички, които успяват и да шият, и да участват във форума

  4. #169

    Подразбиране

    Здравей те! Гоблените са ми хоби,шия от 5-6 год. и досега с интерес преглеждах какво си пишете. Реших и аз да се включа

  5. #170

    Подразбиране Привет и от мен!

    Казвам се Галя. Гоблените са мое хоби още от ученическите ми години. Понякога съм ги зарязвала за по-дълго време, но по принцип това ми е любимото занимание. Радвам се, че има къде да видя и науча още нови неща, свързани с гоблеите.

  6. #171

    Smile Здравейте!

    Здравейте! Случайно открих този форум и ми хареса. От около година и половина се занимавам с гоблени. Не предполагах ,че е толкова интересно.Надявам се тук да науча много нови неща.

  7. #172

    Smile Здравейте

    Здравейте да ви се представя и аз,казвам се Кети ,на 36 години сам от София.Една приятелка ми препоръча форума за което съм и безкрайно благодарна ,от няколко седмици съм тук и немога да се нагледам на прекрасните би творения .Радвам се че ви има

  8. #173

    Smile zdraveite

    zdraveite kazvam se Elena i sam ot Popovo. ot nqkolko dni sam 4as ot vas i mi e mnogo interesno .nqdqvam se da nay4a mnogo novi ne6ta ot vas.

  9. #174

    Smile Здравейте

    Здравйте,
    нова съм в гоблените
    Шия едва втори и то малък, но пък мноооого ми харесва
    Радвам се че открих форума.

  10. #175

    Подразбиране ПриветПривет на всички!

    Здравейте на всички.Случайно открих този сайт и съм благодарна на съдбата, защото си тук си е цяло богатство
    От няколко години шия гоблени - кога по-често, кога по-рядко, но за мен е голямо удоволствие
    Радвам се, че съм част от вас и че ви има

  11. #176

    Подразбиране

    zdraveite i ot men. kazvam se Desi i sum na 23g.Imam dushteri4ka na 2g. i 7m.Otdavna sum zapalena na tema gobleni,no edva predi okolo 3godini zapo4nax da 6ija po-seriozno.E,pokrai malkata ne mi ostava mnogo vreme no kogato imam go zapulvam s 6iene.Mnogo mi xaresva tuk i se nadjavam da mi stava vse po-xubavo i za napred

  12. #177

    Smile

    Здравейте всички! Oтскоро открих този сайт и останах изумена колко много хора шият гоблени и,че това изкуство се развива. Много, ще се радвам да ме включите във вашата компания

    doris_kirova@abv.bg

    www.doris-style.com

  13. #178

    Wink ehooo

    zdraveite !
    az sam mama dany na edin golqm maj na celi 1 g. i 6 m.
    na 30 g. sam i ot malka se zaplenih ot tova val6ebstvo ;
    da maistori6 krasota s racete si e 4usestno, no sega ne mi ostava mn svobodno vreme pokrai deteto nqmam mn svobodno vreme no vse gledam da otdelqm i na sebe si i liubimite mi ne6ta.dano sre6na i novi priqteli osven novite emocii...

  14. #179

    Подразбиране

    zdraveite kazvam se Nadia i ve4e sum edna ot vas http://

  15. #180

    Smile

    Реклама:
    здравеите на всички.случаино открих този форум и реших да се вклуча и аз(разбира се ако нямате нищо против).аз много обичам да шия гоблени,но за съжаление твърде нямам време.http://www.goblenite.org/images/smilies/t_shame.gif

Страница 12 от 44 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •