Страница 13 от 44 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 654
  1. #181

    Подразбиране здравейте

    здравейте и от мен вече перниканка.Ще се радвам да се запозная с някой от форума който също е перниканец.Да ми обясни къде мога да намеря магазин с конци , гоблени и всякакви такива неща.Още ми е много непознат града.Чакам с нетърпение.

  2. #182

    Подразбиране Здравейте!

    Незнам дали е този начина да се представя и запиша в сайта,но ще опитам.Приятно ми е да разбера ,че има толкова много хора с еднакви интереси.Надявам се да мога и аз да се впиша и запозная ,ако не с всички ,то с някой от вас!

  3. #183

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте и от мен!
    Казвам се Дани,и съм нова в този форум.

  4. #184

    Post

    Аз съм Теди. Случайно попаднах тук и много ми хареса съдържанието на сайта. Желая Ви всичко най-хубаво!

    Благодаря ви на всички!
    Аз все още не умея да работя с гоблени, но сред любимите ми неща са плетивата и много други ръчни изработки с мъниста, знам ли може и по друго да се запаля.
    Усмивки от мен!
    Редактирано от NIA : 20.03.2009 в 09:24.

  5. #185

    Подразбиране

    Здравейте!Аз съм Тина!Попаднах на този сайт от списанието BG Download –от януари месец тази година. Радвам се, че съществува подобен сайт!

  6. #186

    Smile

    Да.. редно е да се представя, прекрачвайки прага на форума и навлизайки сред ново виртуално общество.

    Та.. привет на всички

    Най-напред бих желала да споделя възхищението си от това, което правите - признавам си, че от известно време разглеждам форума, искрени поздравления за способностите ви

    И малко за мен:

    В детството си бях послушно дете и леля ми успя да ме понаучи да бродирам с кръстат бод. Доставяше ми удоволствие. И досега у майка ми могат да се открият някоя и друга бродирани носни кърпички, покривчици и каренца. Но рано-рано в пубертета захвърлих тези си занимания...
    Преди известно време (няколко месеца) се натъкнах на няколко бродерии и схеми из виртуалното пространство.. докато се усетя и бях вече впечатлена. Дотолкова, че .. ама вие знаете какво се случва после преоткрих бродирането.. Все още познанията и опитът ми са малко, но искрено се надявам включването ми във форума да има положителни резултати, а виртуалното общуване да е приятно за всички

    пп. С някои форумки вече се познаваме.. макар и бегло

    Поздрави!

    Добре заварила, Nelia!

    Радва ме личния ти поздрав - увеличава още повече симпатията ми към теб, надявам се занапред тя да прерасне във взаимна

    Съзнавам, че възможността за опознаване до момента е била и все още е (вероятно с малко изключения) едностранчива. В опит за своеобразна компенсация, най-вероятно тези дни ще покажа 2-3 (не че всъщност са повече ) от ушитите от мен бродерии.. макар и малко на брой, вярвам, че ще могат да бъдат все пак някакъв ориентир за предпочитанията и дори способностите ми (при все, че и първите, и вторите подлежат на изменения и развитие) ...



    3а пресъздаване на красотата - възраст няма!
    Нужни са само очи, ръце и.. сърце
    Редактирано от NIA : 24.07.2009 в 16:31.

  7. #187

    Подразбиране Едно здрасти и от мен

    Здравейте,аз съм Бояна.От известно време следя форума,но едва сега реших и аз да се включа.Има много интересни теми,както и доста неща които научих,за което ви благодаря момичета!Страхотни сте:

  8. #188

    Подразбиране

    здравейте , казвам се Милена ,живея в Варна,но по принцип съм от Горна Оряховица.Омъжена от 15 години ,с двама сина- пубера Пламен на 14 и златото на мама Явор- 9 години.Шия гоблени от както бях по майчинство -ще рече от 5 години.В колекцията си имам -"Мадоната с младенеца ","Коне на водопой","есен в планината" и "Вечер на село",в момента шия "зимна нощ" и съм към края.
    имам голямо желания да се присъединя към вас,дано да ме приемете

    благодаря за топлото посрещане,на дявамсе че ще ми бъде много весело и приятно с всички вас.Само да свикна с форума и да се понауча,не да шия а да общувам с всички вас .Така че за всякакви мой грешки от моя страна да бъда предварително извинена
    Редактирано от NIA : 28.06.2009 в 09:38.

  9. #189

    Arrow :)

    Ами аз ще кажа едно плахо здравейте....за пръв път виждам, че в интернет има такава инициатива и съм много приятно изненадана дори не знам какво да ви напиша...много обичам гоблените, и може би тази страст я прихванах от майка ми. За съжаление, обаче, аз съм пионер в това изкуство. много ми се иска след време и аз да стана автор на някои от шедьоврите, които видях докато разглеждах форума. ами май това като за начало . много успехи на всички

  10. #190

    Подразбиране

    приятни мигове във форума
    Да действително много приятни мигове .Възхитена съм от всички и от
    написаното от всички Аз съм нова в този сайт за което ме запали моята
    дъщеря Рерито Казвам се Димитричка -бабче с младежки дух

  11. #191

    Подразбиране

    Казвам се Димитричка от гр Разград на 58 години съм омъжена с две
    прекрасни дъщери и две прекрасни внучета Обичам да бродирам гоблени и да плета на една кука Моето хоби са също така списанията за дома
    гоблени ,бродерии и плетиво. С удоволствие гледам сътвореното от всички вас и се надявам да ме приемете във Вашето голямо семейство къ-
    дето ще мога да си намеря много нови приятели.Имам и син починал от левкемия и само моето хоби ме е спасило - Димитричка

  12. #192
    Активност Аватара на Judy
    Россия,Новосибирск
     
    2 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте!!!Аз съм нова в този сайт=) Аз съм рускиня. Казвам се Лена. Аз учя български език)

  13. #193

    Smile Здравейте

    Аз съм Елена от Пловдив,обожавам гоблените,зато шия и прявя с помощта на съпруга ми рамки дърворезба за тях,радвам се,че има форум на гоблени и аз участвам,приветствам всички в този форум

  14. #194

    Thumbs up Здравейте и от мен!

    Здравейте! От няколко дни се регистрирах и разглеждам форума. Искам да изкажа поздравления за всичко, което правите тук. Възхищавам ви се съвсем искренно и се надявам да продължавате в същия дух! Аз бродирам гоблени от около 10 години, за съжаление досега нямам нито един завършен, но мисля че до месец ще приключа с "Пътя към църквата", тъй като вие ме амбицирахте изключително много (дори вече съм си избрала следващия ).
    Успех на всички!!!!

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей любим форум. Тъй като съм преснак компютъризирана, моля да ме извините, ако сбъркам. Много съм щастлива, че вече имам компютър и съм в нета, защото ще имам вас. Любимо занимание ми е плетенето на1 кука и бродерия на гоблени. Ще ви споделя, че от повече от 2 години купувам списание Галерия бродерия и Модерно ръкоделие, които са добри източници на идеи, особено първото. Там обясненията са дадени като за малки деца. Да ви се представя - казвам се Галя, от София съм, на ... години, семейна, с две големи момичета, домашен любимец зайко на име Бишкот и канарче на име Ерос Рамацоти. От известно време ми се ще да си намеря програма, с която да мога да превръщам картини в гобленови схеми, но да има и възможност да правя и цветовата гама. Четох по форума, че има такова нещо. Нали ще ме подкрепите? Друг път повече за гоблените и плетките. Ще проверявам всеки ден пощата,ако нещо ви интересува и мога да помогна - насреща съм. Сега ви пожелавам сладки сънища и късмет във всичко! Галюшка

Страница 13 от 44 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •