Страница 14 от 44 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 654
  1. #196

    Подразбиране

    От днес и аз съм при вас.Казвам се Руми ,от Варна съм/от 6г./,родом от Монтана.Напоследък нямам много време да шия/с две деца на 3г7м и 1г6м/,но не губя интерес към моята страст-гоблените.

  2. #197

    Подразбиране

    здравейте приятели, надявам се , че мога да ви наричам така, след като сме боолни от една и съща болест. приветствам ви за вички красоти които сте натворили през годините дано и аз да мога да се похваля с толкова много прелести като вас

  3. #198

    Подразбиране Здравейте на всички гобленари!!!


    Радвам се , че ви открих!!!Надявам се и аз да допринеса с разни красоти за вашите колекции , но най-важното да споделя своята страст и да открия нови приятели!
    На всички желая успешен ден!!!!
    People stop fighting,Angels are crying
    We can be better, Love is the answer

  4. #199

    Подразбиране

    здравеите моми4ета,просто исках да ви поздравя,шиенето е моята страст,мн се радвам на този саит мн полезна информация полу4их за което искрено ви благодаря,с удоволствие влизам.Благодаря!

    много сте мили,стана ми много приятно 4е някои ме посрещна.ще влизам пак във форума и пак ще си говорим.По4ти нямам време за шиене на гоблен в момента макар 4е ми се иска имам една страхотна схема,занимавам се с едни покривки които шия за една фирма защото все пак това е някои лев.не 4е има голям смисул но все пак труда ми носи и някакуж доход.Целувки от мен надяжам се пак да си говорим
    Редактирано от NIA : 20.03.2009 в 09:29.

  5. #200
    sa6ian
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте момичета регистрирах се преди 2 дена и не мога да се оправям още във форума.Искам да ви кажа че гобленарството си е жива болест почнеш ли да шиеш няма ставане,зарязвам всичко в къщи!Поздрави на всички!!! sa6ian

  6. #201

    Подразбиране

    zdrasti na vsi4ki tuk,az ssa6tyo teparva navlizam v sveta na gobleniteimam dava tri u6iti i nad deset zapo4nati ,ot dalgo vreme vlizam v tozi sait i moga da tvardia 4e tuk vidiah unikalni ne6ta.mnogo 6te se radvam da namerai novi priatevi koito spodeliat hobito m i
    valq

  7. #202

    Thumbs up

    Здравейте,нова съм и се надявам да намеря много нови приятели

  8. #203

    Talking

    здравейте на всички. Казвам се Марина и съм от Шумен,но живея от 8 год. в Рим.Обичам да шия гоблени,но повече ми харесва кръстосаният бод.Имам над 6000 схеми и се надявам да имам време да ги ушия всичките Открих този форум по случайност и страшно ми харесва.Надявам се да намеря нови приятели и съмишленици тук..

    Цитат Първоначално написано от kameia Виж мнение
    привет и от менпожелавам ти много приятни мигове сред нас и се надявам да споделиш с нас някои италиански искушения
    Няма проблеми. 6 години работих в ресторант,така че им познавам доста добре кухнята .Естественно не на цяла Италия ,но основните ястия ги знам.Така че ако имате някъкви специфични питания ще ви отговоря с голямо удоволствие.
    Редактирано от NIA : 01.04.2009 в 09:28.

  9. #204

    Подразбиране Представяне

    Здравейте!От скоро съм във Форума,но незнаех как да Ви поздравя.Гледам и не вярвам,че има прекрасни хора като вас.Някога,преди 15-20 год. никой не си даваше схемите, а вас какви майки са ви раждали и възпитали толкова всеотдайни!Дълбок поклон пред вас,мили момичета!

  10. #205

    Подразбиране

    и аз съм нова сега шия моя 4-ти гоблен, но тъй като съм ученичка не ми остава мн време за шиене от уроци, но не се отказвам, защото ми доставя голямо удоволстие

  11. #206

    Подразбиране

    ZDR Az sam na 54 godini i ot dosta vreme shiya isled dalgo lutane v internet vi otkrih i sam mnogo shtastliva privet ot İstanbul !

  12. #207

    Подразбиране

    Здравей и от мен!Аз също съм нова, но от както съм във форума не мога да се нагледам на красотите . Горкият ми гоблен стои и чака НА ВСИЧКИ!!!

  13. #208

    Подразбиране ПРИВЕТ И ОТ МЕН )

    Привет и от мен на всички тук

    Не мога да шия , но пък съм почитател на всичко хубаво , в това число и на гоблените

    Искам да благодаря и на човека , благодарение на който открих това чудесно кътче в нета и ми помогна и с регистрацията ...

    БЛАГОДАРЯ ТИ НИЯ !!!



  14. #209

    Подразбиране

    Zdraveite na vsi4ki!Gobloenite i zvetqta sa moe hobi.Dalgo vreme razglegdam foruma i vi se radvah, no eto ,4e ve4e i az sam tuk!
    MNOGO STE GOTINI-vi kazva edna dama na 38 ot Haskovo!
    Hubav den na vsi4ki ot men!!!!

  15. #210

    Smile Здравейте и благодаря...

    Реклама:
    че ви има! Посещавам форума "на прибежки" от около 2 години - малко, след като започнах да шия, но нямах смелостта да се представя, тъй като не влизам редовно.
    Благодаря ви , защото красотите, които сте сътворили и показвате тук, ме вдъхновяват! Нямам търпение отново да продължа с шиенето! Имам съвсем малко опит - няколко малки гобленчета и един по-големичък, който ме очаква, но с бебе и детенце... ами ще почака още малко
    Поздрави

Страница 14 от 44 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •