Страница 15 от 44 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 654
  1. #211

    Smile

    Привет на всички
    Най-после намерих подходящо място за мен и едно от основните ми занимания.
    Аз съм Милена, на 23 години и благодарение на мама, от 5-6 години шия гоблени. Може да се каже, че ми е мания вече Най-често ги шия за подаръци - според мен по-оригинален дар от това няма. И хубавото е, че хората ми ги харесват
    Това е за сега. Надявам се да намеря своето място сред вас и да обсъждаме бодове и картинки
    Направих си галерия, започвам да качвам творенията си.
    Поздрави от мен и успех на всички гобленари

    Благодаря на всички за топлото посрещане Днес наснимах всички гоблени из къщи, качих ги в личната галерия и сега чакам одобрение на модератор. Ако не - ще ги чака на някой друг сайт и ще ви ги покажа. Малко, но от сърце
    А за срещите, ще го измислим По принцип съм на лекции в събота и неделя, но за гоблени и захар правя изключения

    Това наистина го усещам вече. Вместо да се захващам за иглата, аз кликам итук, и тук, и тук, и няма спирка Не че не ми е интересно, де, напротив И гоблените ще ушия, ама друг път

    И одеве наистина си мислех за сбирката. Гледах снимки в една тема, изглежда весело си прекарвате времето Ако имам време, обезателно ще дойда. А на лични можеш ли да ми обясниш къде е това място? Нещо ми се губи от картата
    Редактирано от NIA : 01.04.2009 в 09:36.

  2. #212

    Подразбиране здравейте!

    Гледам, гледам гледам и се радвам!Но не смея да започно да шия. Мисля, че никога ням да мога да довърша нещо и да се похваля Виждам, че съм попаднала на мили и отзивчиви хораПредложете ми нещо за начинаещи, нещоза такива като мен които нямат нито един гоблен.Шила съм само карета в детските си години

  3. #213

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте и от мен!От много време ви чета и разглеждам прекрасните гоблени,които сте ушили и едва сега се регистрирах.Дано ми повлияете стимулиращо,та и аз да се стегна с шиенето.Дешка

  4. #214

    Thumbs up

    zdraveite i ot men. az sam ot kustendil, na 49 gddini. imam dvama sinove i edna krasiva vnu4ka. 6ia gobleni ot 18 godini i imam nad 20 goblena, nykoi dosta golemi. zapo4nah da 6iy, kogato na 30 godini ostanah vdovica , goblenite me spasiha. vklu4ih se za da obmenim mneniy i saveti.

  5. #215

    Smile здравеите

    здравейте наи после ми обясниха как мога да се представя аз съм от Варна и
    съм на 47 г шия гоблени от 9-10г и много ми харесва това присъединявам се към вашата компания заштото при вас е много забавно само че сега седя повече време пред компютара от колкото пред гоблена по при вас емного интересно за сега това утре пак:-

  6. #216

    Smile

    Здравейте,
    от няколко дни разглеждам форума и установих, че всеки ден прекарвам все повече време четейки полезни за мен неща. от известно време съм запалена по гоблените, но съм си новак.

    Поздравления за всички тук - създали сте изключително красиви неща

    Благодаря на всички за сърдечното посрещане !

    Тук наистина е много интересно и чак не ми стигавреме да изчета и разгледам всичко . Като нова в "занаята" ще имам много въпроси и разчитам на вашата подкрепа

    Благодаря !

    тук наистина има много красиви творения. вече имам цял списък с гоблените, които искам да ушия, но се страхувам, че цял живот няма да стигне.

    Благодаря момичета
    аз продължавам да си чета тук и не мога да се нагледам на красоти. от толкова разглеждане не ми остава време нито да шия, нито да свърша някоя друга работа. с две думи - голяма краста ! по цял ден се чудя кой от всичките гоблени да си избера за следващ, а избора определено е труден

    спорен ден на всички
    Редактирано от NIA : 02.04.2009 в 09:40.

  7. #217

    Wink

    Здравейте!Аз съм от Ямбол и съм нова във форума.Обичам да шия гоблени.Вече имам четири, но ще ги кача като се науча да го правя и тогава ще ги видите.

  8. #218

    Подразбиране Привет от Варна!

    Здравейте!Аз съм Катерина,на 12 съм от Варна...май съм най-малката тук...Но пък ми харесва да шия(съжалявам,не мога да покажа нещо мое)и се надявам да намеря..."сродни души",тъй да се каже,тук.

  9. #219

    Подразбиране зЗдравейте!

    Аз съм Миглена и отскоро разглеждам форума с голям интерес.Като вас много обичам да шия,досега съм ушила само 2 малки гоблена и в момента шия един голям-"Златното езеро".Присъединявам се смело към вас

  10. #220

    Подразбиране ЗДРАВЕЙ!

    ЗДРАВЕЙТЕ!КАЗВАМ СЕ РОСИЦА.ЖИВЕЯ В СОФИЯ.РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ВИ ОТКРИХ

  11. #221

    Подразбиране И аз да се представя :)

    Здравейте,казвам се Лили и съвсем наскоро една приятелка ми каза,че шие гоблени и реших и аз да пробвам.Исках веднага да ушия нещо голямо и хубаво,обаче продавачката като разбра,че до сега не съм шила искаше да ми пробута някой детски гоблен Както и да е в крайна сметка си купих "Жълти рози" и то взе че се получи Сега мисля да се хвана с нещо голямо.Много ми харесват корабите.
    Много е занимавка да шиеш,обаче си струва загубеното време

  12. #222

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Моли и от много години шия гоблени!За първи път съм във форума и незнам как и до кого да пиша! Търся един гоблен и искам да сложа и снимката му но незнам как става .Помогнете ми

  13. #223

    Подразбиране

    Привет и от мен !Днес благополучно успях да се регистрирам!И мен не е хванала гобленовата краста!

  14. #224

    Подразбиране Здравейте

    Казвам се Ива и се радвам да бъда сред съмишленици - хубаво е да си сред хора, които се вълнуват от същите неща. Аз вече успях да разгледам малка част от гоблените тук - има страхотни, красиви неща . Чак ме засърбяха ръцете - искам да ги ушия всичките

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    здравеи и от мен аз също сам сранвително нова обаче това тук във форума много ми харесва надявам се и на теб вечер като се върна от работа първата ми работа е да си проверя пощата за това добре дошла при нас

Страница 15 от 44 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •