Страница 17 от 44 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 654
  1. #241

    Подразбиране Здравствуйте!

    ЗДРАВСТВУЙТЕ! На форум попала случайно и встретила здесь много замечательных людей! Спасибо большое! Счастья вам и процветания!

  2. #242

    Подразбиране привет на всички гобленарки!

    Днес се включих вьв този форум.Казвам се Снежи и от 2 год. сьм болна на тема ГОБЛЕНИ. Малко са завьршените ,но така сьм се запалила,че аз самата немога да се позная.В момента шия ''Дамата с рози''.Смятам да го завьрша до края на август.На всички желая здраве и кьсмет!

  3. #243

    Подразбиране

    Аз пък до сега не съм шила гоблени,но вчера видях в един магазин "Първа рожба" и толкова ми хареса,че за малко да си купя комплекта...Още съм в ОГРОМНА чуденка,защото е доста големичък,обаче пък е с малко цветове...На всичкото отгоре си имам една прекрасна дъщеричкана 2г.и 8м.,с която не знам как ще смогна да шия гоблен...При всички положения-много съм се зарибила да пробвам,но с нещо по-мъничко и по-лесничко-като за новак и самоук...Е,това е за сега...

  4. #244

    Smile представяне

    От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
    винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

  5. #245

    Smile

    От месец май постоянно влизам при Вас и все не смея да се представя.Аз съм Поля и повече от 15години не съм бродирала- сега отново започнах и се шашнах красотата която Вие създавате.Ще бъда радостна ако ме приемете при Вас.Уверих се ,че в този форум сте като едно голямо семейство и
    винаги се отзовавате когато някой има нужда.Бъдете здрави и щастливи!!!

    Lari ,LENKA благодаря - това ,че е горещо за мен е хубаво-нека да е лято.Боже, Ванчето какъв хубав гоблен е ушила и мен ме запали събирам конците и аз.А тук е винаги приятно .дори да не шиеш който е обича красивото винаги има на какво да се възхити.

    Здравей kameia .благодаря за пожеланията- то времето все недостига но за неща който не желаеш,иначе за приятните неща има.А тук си е цял купон,никога не е скучно ,където и да отвариш все красота виждаш и разбираш колко ръце не ти достигат за да можеш всичко което искаш да ушиеш.Желая ти приятно шиене.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:11.

  6. #246

    Подразбиране

    Всем здравствуйте!

    Надеюсь, что не ошиблась с местом размещения темы (болгарский учила давно и не долго, но надеюсь в Болгарии еще помнят русский).

    Есть ли тут кто-то из Украины, Белорусии или России? Давайте общаться)))

    Цитат Първоначално написано от desi_stoeva Виж мнение
    А защо тогава не пробваш да ни пишеш на български? Дори и да допускаш грешки, никой няма да ти се смее.

    Но този жест би бил знак на уважение към нас и форума, каквото уважение ние винаги демонстрираме в чуждоезичните форуми, особено в руските.
    Вот найду свой учебник по болгарскому языку и попробую написать.

    А русский язык для меня тоже не родной, я из Киева, говорю на украинском. Еще могу на английском писать. Просто помню как знакомые из Болгарии рассказывали, что раньше русский был обязательным в школах. Поэтому выбрала этот язык для общения на вашем форуме.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:22.

  7. #247

    Подразбиране

    i az iskam dakaga zdraveite mnogo iskam da se nau4a da 6ij gobleni:http://www.goblenite.org/images/smilies/c_laugh.gif
    D

  8. #248

    Smile

    Това ми е първото регистриране във форум и ако съм "объркала конците", моля за извинение.Казвайте ми Лилка,.От известно време се занимавам с гоблени и много исках да се включа във форум, защото се споделят много ценни мнения и съвети .

    Mного Ви благодаря,много сте мили-аз обаче съм много боса откъм ей тия мърдащи, махащи, подаващи цветя и усмивки нещица, затова карам без тях.Ще се радвам да споделя моя скромен опит в гобленарството с Вас.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:32.

  9. #249

    Подразбиране Здравейте

    Казвам се Таня и сега се регистрирах във Вашия форум. Отскоро шия и се възхищавам на Вашите творби. Ще ми е интересно тук.

  10. #250

    Подразбиране

    Sega se registrirah, zastoto imam nujda ot pomost. Shemeta na goblena mi s julti rozi se e skasala i ne moga da raz4eta 1 red. Molya pomognete!

  11. #251

    Подразбиране

    Здравейте. Казвам се Камелия. Преди няколко дни открих това местенце. Шиенето е едно от любимите ми занимания.

    Благодаря за топлото посрещане. Форумът определено си става мания.
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:26.

  12. #252

    Post

    Казвам се Наталия.Открих сайтчето и форума преди време, но днес се регистрирах и съм много щастлива от факта, че тук е пълно с хора с богат опит. Шия от известно време, е нямам с какво да се похваля все още , но се надявам това да се поправи в скоро време. Май много се разприказвах .... Приятно ми е !!!

    Благодаря за топлото посрещане. Ми ако стане така, че прекарвам повече време във форума отколкото да шия... Нееее. Надявам се скоро да имам какво да показвам и най-вече да ми остава време за шиене, щото тая работа....
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:29.

  13. #253

    Подразбиране

    Здравейте! Аз се казвам Елена.От скоро шия гоблени, но като гледам какви красоти има тук ми се иска да ушия всичко

    Благодаря за посрещането! Надявам се да отделям достатъчно време и за форума и за шиенето ...
    Редактирано от NIA : 24.06.2009 в 08:26.

  14. #254

    Подразбиране

    Здравейте, на всички! Казвам се Биляна и аз отскоро се занимавам с гоблени и случайно открих този чудесен форум. Надявам се,че ще намеря страхотни приятели тук.

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, на всички!Казвам се Биляна и се надявам да открия чудесни приятели в този невероятен форум.

Страница 17 от 44 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •