Страница 2 от 44 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 654
  1. #16

    Подразбиране Здравете!Новодошла съм!

    Отдавна гледам сайта,но не мога да събера кураж да се регистрирам е направих го.
    За мен- шия гоблени от много години освен това плета.Много харесвам хора който сътворяват красиви неща с ръцете си.От Горна Оряховица съм.

  2. #17

    Подразбиране Привет на всички от мен

    Здравейте, като повечето от вас и аз дълго време се рових из сайта и форумите преди да се накана да се включа, но днес вече се реших и го направих.
    Казвам се Диана и съм от Стара Загора, шия от 10 годишна (значи горе долу имам 25 год.стаж вече ) но в последно време май покрай децата и работата не ми остава много време за това приятно занимание ама ще гледам по нататък да си наваксам.
    Много сте готини и предполагам че ще ни е много приятно заедно

  3. #18

    Подразбиране здравейте

    Здравейте ,аз съм от Айтос,от години шия,но сега когато намерих този форум,май шиенето остана малко назад,но както и да е,радвам се,че съм сред вас и ще мога да науча много нови неща!

    благодарност и на тези от вас които се опитаха да ми изпратят схемите
    на "Първа рожба",и за неодобството което им създадох!!!!

  4. #19

    Smile

    Вчера съвсем случайно открих този форум и се регистрирах. Не мога да ви опиша колко се радвам, че ви има. Влюбих се поне в двайсетина гоблена и ми се иска всичките да гу ушия на секундата . Радвам се,че вече съм сред вас

    Струва ми се, че наистина в скоро време няма да успея да се откъсна от форума. Лошото е, че след януари месец, когато ще се появи бебо времето сувсем ще се ограничи. Но аз нали съм си упорита все ще успея да изкопча по някоя свободна минута. Много ми се иска да ушия слънчогледите. Има една картина, мисля че беше на български или сръбски художник (не помня вече). Казваше се жътварки. Предполагам,че я няма на гоблен?
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 00:21.

  5. #20

    Подразбиране Зравеите и от мен

    Здравейте и от мен!Казвам се Марияна и сьм на 33год.от Пловдив.Отскоро шия гоблени и се радвам че има толкова много гобленари.Това е наи-хубавото хоби.Пожелавам на всички много УСПЕХИ,защото няма лош гоблен има само лоша схема.

  6. #21

    Подразбиране здравеите

    здравейте за съм нова и понеже незнам как става представянето пробвах така ако съм сгрешила моля да ме извините

  7. #22

    Smile

    здравейте, нова съм тук и съм страшно щастлива че открих този форум, радвам се че ви има

    сигурна съм че ще ми хареса

    всички сте много мили,
    тук намирам много интересни неща, които не знаех дори че съществуват лошото е че нямам много време за шиене точно сега
    Редактирано от NIA : 25.06.2009 в 10:44.

  8. #23

    Подразбиране

    Здравей и от мен. Аз също съм нова, но вече съм влюбена във форума.Приятни часове пред компютъра.

  9. #24

    Wink

    Zdrasti i ot men.
    Ot dosta mesetzi vse se kanq i nakraq se registrirax i az.

    благодаря
    Готино семейство сте
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 00:31.

  10. #25

    Smile


    здравейте и от мен!аз съм жив новобранец!казвам се катя и обичам да шия
    гоблени!моля който иска да ми пише!

  11. #26

    Smile

    Здравейте на всички.Поздравявам ви вие сте чудесни.Казвам се Ваня и съм от Бургас ще се радвам да обменяме опит и умения втова изкуство-гобле-нарството.Не ми остава много време но,когато мога с удоволствие сядам да шия а когато вляза във форума направо забравям за всичко.Продължавайте все така.Чудесно е че ви има.

    С голямо закъснение благодаря на всички за посрещането.Работя по12-13ч. на ден и не ми остава много време за развлечения и затова едва днес сядам на компа.Регистрирана съм отскоро но се любувам на вашите творби отдавна, даже съм присъствала на една от срештите в Бургас.Бяхме двете със Слав тя е също e от форума .Беше много хубаво.БЛАГОДАРЯ....
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 12:26.

  12. #27

    Smile

    Здравейте ...аз отскоро се върнах на хобито си да шия...на 20 години съм но имам само един завършен гоблен жалко нали....сега леля ми ми е общала гоблен за рождения ден е надявам се да успея да го ушия.....все пак тук е раздел за представяне ...да ви се представя казвам се Анелия живея в гр.Божурище за тези които не знаят близо е до София ...модератор съм на два сайта ....занимавам се предимно с компютри ...работя в сферата на здравеопазването ...не уча за студентка все още...е това е от мен

    Яяя тука имало и мъжко присъствие ...не знаех ...Мерси за пожеланията определено ще бъде интересно за мен в този форум
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 09:55.

  13. #28

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте
    Казвам се Снежана. От 20 години шия гоблени но имам само 8 завършени и нама да кажа колко започнати и чакащи да им дойде редът за завършване.
    Със компютъра съм на Ви и затова не мога да ви покажа нищо. Но много се радвам като гледам, че има други, които се отдават на хобито си изцяло. Според мен, когато се изработва нещо освен физически труд се влага и енергия, която в последствие се излъчва от предмета. Затова моите гоблени чакат да ми дойде вдъхновение за шиене.

  14. #29

    Smile

    Здравейте харесва ми да се занимавам с гоблени и плетене, много красота има в този сайт затова имам ли свободно време обичам тук да чета и разглеждам.

    Благодаря за сърдечното посрещане, време наистина ми остава все по-малко но пък винаги хващам иглата с огромно удоволствие благодаря ви
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 09:46.

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Не съм нова, но доста отдавна не съм влизала във форума по ред причини.На всички дошли след мен и на тези, които ме помнят казвам отново "Здравейте"

    За кой ли път казвам отново здравейте!Виждам,че за последно съм се появила тук миналата година октомври и виждам колко много неща са се променили и колко много нови хора има .Ееее, и познати именца срещам.Причината да не се явявам толкова време е че си имам второ детенце и не бях на работа.У дома до скоро нямахме компютър, но вече....

    Благодаря ви момичета.Днес поразгледах из форумите.Големи красоти се творят.Аз също се опитвам да шия, но не ми остава много време.Освен бебче на 9 месеца си имам и батко първокласник.

    Здравей,Скарлет!!!Много се радвам,че има хора дето ме помнят.Преди време помня как обсъждахме едни гоблени за момченца и момиченца и как ти спомена, че си мечтаела за панделки , но....Е, и при мен така стана.Сега си гледам двама юнаци
    Редактирано от NIA : 15.03.2009 в 19:31.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 2 от 44 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •