Страница 26 от 44 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 654
  1. #376

    Подразбиране

    Здравейте! Започнах да шия гоблени преди четири месеца. Засега имам ушити четири мънички гобленчета и съм много щастлива. Начинанието се оказа доста интересно! Впечатлена съм от всички вас и от работата ви. Доставя ми огромно удоволствие да разглеждам колекциите ви, просто са уникални.... Аз едва ли ще постигна такива резултати, защото имам две дечица и ангажиментите покрай тях не ми позволяват да шия толкова, колкото ми се иска, но затова пък и малкото време което отделям на гоблените ми доставя огромно удоволствие. Желая успех на всички!

  2. #377

    Smile

    Привет и от мен. Казвам се Димитринка и съм от Бургас. На 38г. съм Радвам се, че се регистрирах в този КРАСИВ форум. Аз открих удоволствието от шиенето на гоблени едва преди 3-4години и от тогава винаги когато имам време яхвам иглата. Върви ми бавно, защото намирам време само вечер по два/три часа - като заспят децата. Имам няколко ушити гоблена и малко картички - за първи път правих тази година за 8-ми Март. Надявам се да ме приемете сред вас. Чудесно е да имаш с кого да обсъдиш вълненията си относно хобито. Ще си покажа скромната колекция в темата за ушити гоблени.

  3. #378

  4. #379

  5. #380
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И от мен добре дошли в нашия прекрасен форум!

  6. #381

    Подразбиране

    Здравейте! Живея в Русия. Вышиваю кръст отдавна. Искам да се запознаете с обърнати.
    Приемат в тяхната фирма?

  7. #382

    Подразбиране

    Dобре дошла!Тук е много уютно,а момичетата са самата прелест!Желая ти чудесни часове с нас и да споделиш това за което си ни писала!Очаквам с нетърпение твоите творения!

  8. #383

    Post привет

    Зравейте и от мен. Казвам се Тошка Господинова на 39 години и съм от Бургас. Скоро се регисрирах в този прекрасен форум и съм много щастива. Много ми харесва да нашивам гоблени и го правя от 9-10 години. Въпреки многото години обаче имам нашити само 9 гоблена, защото шия основно през лятото (учителка съм по математика и през зимата имам доста домашни за проверка). Надявам се да ме приемете сред вас.

  9. #384

  10. #385

    Подразбиране Привет!

    Здравейте, казвам се Маргарита Никова, на 46 години и съм от Луковит. Преди няколко дни се регистрирах във форума. От доста време го разглеждам и се възхищавах на творбите ви, но все не се решавах да пиша. Научих много полезни неща от вашите мнения и коментари в различните теми, но ми беше някак си гузно, че само разглеждам като крадец без да съм регистрирана и затова най-после се реших да го направя. Надявам се да ме приемете сред вас.

  11. #386

    Подразбиране

    Добре дошли на всички новодошли и бъдете активни

  12. #387

    Подразбиране

    Добре дошли ! Toshka1973 привет!
    Бургаската група се увеличава!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  13. #388

    Подразбиране

    Здравейте,

    аз също съм новичка в този прекрасен форум. Казвам се Ани и съм на 29 години.

    Искам да Ви благодаря за този приказен свят, който открих чрез Вас и Вашите творби преди 2 месеца.


    Сега списъка с гоблените , които искам да окача на стената си, се множи ли множи, че даже се затруднявам с избора отностно последователността...

  14. #389

    Подразбиране

    Здравейте,
    аз се регистрирах наскоро и много се радвам, защото се надявам тук сред Вас да намеря нови приятели/ки. Да шия гоблени за мен е неизмеримо удоволствие и когато мога да споделя го с колеги мисля, че това е прекрасно.
    Поздрави на всички майсторки на иглата и много прекрасни творения!

  15. #390

    Thumbs up Представяне

    Реклама:
    Здравейте!

    Казвам се Веселина и съм на 55 г.Шия гоблени от около 20 години,но не мислете,че имам кой знае каква колекция от гоблени,но обожавам да шия,въпреки ограниченото свободно време.В последно време се запалих по абстрактните неща и по този повод се включвам във форума,може да има и други като мен.Не намирам голям избор,така че ако някой може да сподели нещо по така,ще се радвам да видя.Днес си купих два гоблена "Красотата на Африка"и "Гордостта на Африка".Готова съм за дългите зимни вечери.Хвърлила съм око на "Абстракция".Търся съмишленици!На всички желая здраве и да сътворите още много красиви неща!

Страница 26 от 44 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •