Страница 3 от 44 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 654
  1. #31

    Smile Привет от ноар

    Привет на всички.Казвам се Красимира.От грПловдив съм.Сайтът е чудесен,а гобленарите в него са невероятни!Като гобленарка съм
    напреднала,но с компютъра съм на вие.Не ми се смеите ако много питам

  2. #32

    Подразбиране Zdraveite!

    Vazhishtavam se na prekrasnite gobleni ,koito pokazvate i na priqtelskata atmosfera v tozi forum.Nadqvam se da me priemete sred vas!

  3. #33

    Thumbs up Hi

    Здрасти и от мен! Аз също съм нов член на групата,но от както съм тук е супер.Всички са много отзивчиви и помагат в нужда.Пожелавам ти само положителни емоции и се преготви за фоерверки!

  4. #34

    Thumbs up Здравейте


    Много се радвам, че имам възможността да се включа и да съм част от форума. Много мии харасват темите и харата, които присъстват тук.
    Казвам се Вени, работя и живея в гр.Бургас, по професия съм учител по информационни технологии.
    Очаквам пълзотворно да си сътрудничим и споделяме своите идеи.

  5. #35

    Smile Здравейте!

    Здравейте ,
    от едно известно време съм регистрирана в този прекрасен сайт, но чак сега набрах смелост да се включа и да ви поздравя.
    Форума е необятен и пълен с толкова много интересни , полезни и прекрасни неща.
    Дерзайте!

  6. #36

    Smile здравейте

    Здравейте!Аз бродирам гоблени от 5 години-те са моето хоби,те ме разтоварват,те ме успокояват

  7. #37

    Подразбиране

    Добре дошла,
    надяваме се тук да намериш добри приятели и съвети.
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  8. #38

    Подразбиране здравейте

    Здравей Петкова 26!
    Добре дошла!
    Ще ти хареса тук!

  9. #39

    Smile Здравейте

    За първи път влизам тук и много ми хареса.Надявам се да разменим доста полезна информация

  10. #40

    Smile Здравейте и от мен :hello:

    Здравейте (няма да кажа "дами", защото може и да има мъже под прикритие) !
    Известно време само четях преди да се регистрирам и намерих доста полезна информация.
    Аз обичам да шия гоблени и си купувам предимно комплектовани или ползвам моделчета от Labores Hogar и подобни списания. Предпочитам неща, които не са само за закачане на стена-имам няколко възглавнички и коледни торбички за подаръци. Съжалявам че нямам достатъчно време, но ми действа супер релаксиращо когато шия - това със сигурност ви е познато.

    Това е накратко-надявам се да сме си взаимно полезни, ако не с друго, то поне с повдигащи настроението модели и постижения

  11. #41

    Smile Здравейте

    hello: Здравейте и от мен ! Казвам се Владислава и живея в София , ще се радвам да ме приемете във вашата прекрасна компания.Щия от доста години в свободното си време,но откакто намерих този форум май все по-малко време ми остава за шиене! Много съм щастлива че ви открих!

  12. #42

    Подразбиране

    Kazvam zdrasti na vsichki ! Kazvam se Daniela i sam ot Varna.Otdavna se zanimavam s gobleni ,no sega ne mi ostava mnogo vreme, zachtoto imam bebe na 3 mes. i zatova re6ix da se registriram i da si pa6a s vaz.Mnogo raboti otnosno saita ne sa mi aisni ,no se nadiavam naikoi da mi gi obaisni za koeto blagodarai predvaritelno.

  13. #43

    Подразбиране Здравейте, Lilia-22

    Здравствуйте, меня зовут Лилия.
    Я из Украины. Рада посетить Ваш форум.
    К сожалению болгарского не знаю, но думаю, что потихоньку разберусь.

  14. #44

    Подразбиране

    Здравей
    Добре дошла

  15. #45

    Thumbs up

    Реклама:
    [ Добре дошла. ТОЛКОВА ЩЕ ТИ ХАРЕСА ТУК ЧЕ ЩЕ СТОИШ ПОВЕЧЕ ПРЕД КОМПА ОТКОЛКОТО С ГОБЛЕН В РЪКА

Страница 3 от 44 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •