Страница 33 от 44 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 654
  1. #481

    Подразбиране

    Добре дошла!Никой не се е родил научен и цял живот се учи,така че -питай без притеснение!

  2. #482

    Подразбиране

    Здравейте момичета, току що се ргистрирах във форума, обзета от чувствата от VI - та нац. среща, на която бях само гост. Аз съм от гр.Пещера, родом от гр.Бургас. Останах много доволна от срещата и реших да стана член на форума. Обичам да шия - но време няма, на работа и с две малки деца - така е. Поне да се радвам на красотите, които творите. Благодаря че ви има

  3. #483

  4. #484

    Подразбиране

    Zdraveite,imam samo angliiski i zatova pisha taka.Interesuvam se ot gobleni i bih jelala da spodeliam s vas,nadiavam se,4e shte me priemite v vashite redici,makar i da sam dalech,pozdravi ot Amman.

  5. #485

    Подразбиране

    Добре дошла,Росалина сред нас!Много ни е драго,че така се популяризира нашият форум!

  6. #486

  7. #487

  8. #488

    Подразбиране

    Добре дошла Росалина, лелееее чак Йордания

  9. #489

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и момчета. Тук съм :-)

  10. #490

    Подразбиране

    Здравей, добре дошла тук при нас !

  11. #491

    Подразбиране

    Здравейте.
    Преди малко се регистрирах и бързам да ви се представя: казвам се Дора и съм от Сливен.
    Тук ме доведе желанието ми да ушия няколко от зодиите на Ланарте.
    Радвам се, че съм тук.

  12. #492

    Подразбиране

    Здравейте на всички от форума! Казвам се Николина,от Варна съм и ...ххммм на 59г. В момента живея в Доминиканска република, града е Санто Доминго. И аз като много други няколко месеца влизах като гост и много ми хареса форума. Изпитвам затруднение с многото графи, теми и подтеми така да се изразя, но се надявам с ваша помощ да се оправя тук. Много сърдечни поздрави от Никол4е

  13. #493

    Подразбиране

    Добре дошла,Николина от една друга варненка!Ако си идваш панякога ще ни е драго да се запознаем на родна земя!

  14. #494

    Подразбиране

    Привет Галя! Благодаря, че имам поздрави от моя съгражданка(по добре се почувствах), разгледах ти галерията от гоблени и другите красоти...всички са мнооого хубави. Аз все някакси се чувствам неудобно да контактувам с хора от форумите и да си призная това ми е първата регистрация...дано да се адаптирам към условията и участниците във форума, че ми липсват контактите с хора от България. Аз се прибирам във Варна през лятото, можем да се видим и да споделим нещата, които ни вълнуват. Пак далечни поздрави от мен Никол4е

  15. #495

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте всички момичета и момчета гобленари в този прекрасен форум ! Казвам се Албена и съм от Ст. Загора .До сега и аз ви посещавах като гост .Времето прекарано в четене и разглеждане на вашите творения ми доставя такова удоволствие......вечер се усещам заредена с много положителна ЕНЕРГИЯ.....БЛАГОДАРЯ ВИ.

Страница 33 от 44 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •