Страница 4 от 44 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 654
  1. #46

    Подразбиране

    здравей и добре дошла. убедена съм ,че тук ще ти хареса и щесе чувстваш в свои води.

  2. #47

    Smile Здравейте всички!!

    Здравейте!!Отдавна посещавам този форум,но чак сега се престраших да се регистрирам Всички сте супер и много искам вече да съм част от това семейство

  3. #48

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Рали и съм на 25г. Аз съм от София и в момента съм по майчинство. Ежедневието ми е доста разнообразно защото детенцето ми е вече на годнка, но аз не се предавам и отделям време и на любимото ми хоби-гоблените!!! и

    Благодаря ви за вниманието! Но май откакто се регистрирах във форума повече чета отколкото шия! Толкова ми е приятно с вас!
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 11:05.

  4. #49

    Подразбиране

    Да се представя и аз.Случайно открих този сайт и съм много очарована.Казвам се Светла и съм от Севлиево.Признавам си,че сега започвам да се уча да бродирам гоблен и много ми харесва.Надявам се да се справя

    Наистина увлича.Вече уших едно малко гобленче
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 11:13.

  5. #50

    Smile

    Здравейте!!Отдавна посещавам този форум,но чак сега се престраших да се регистрирам Всички сте супер и много искам вече да съм част от това семейство


    Благодаря на всички от сърце искам само да поясня,че аз съм жена казвам се Джанян
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 20:50.

  6. #51

    Подразбиране здравеите

    да ви се представя и аз. Не сам ушила кой знае колко но пак го правя с голямо желание

  7. #52

    Smile Здравейте и от мен



    Много се радвам, че открих този сайт, макар и скоро. Спрямо всички май аз съм най голямото бебе в това начинание. Все пак се надявам, че мога да бъда полезна с нещо.

  8. #53

    Подразбиране

    zdraveite i ot men,parvo iskam da pozdravia vsi4ki y4astnitci za 4ydesnata rabota,koiato varshite.Za vazhititelnite gobleni i za pomoshta,koiato okazvate na vsi4ki,koito se nyzdaia ot tova.Ot minalia mesets sam registrirana,no poneze sam novak v komputarnite tehnologii edva dnes se prestrashih da pisha.Blagodaria 4e vi ima!

  9. #54

    Подразбиране

    ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АЗ СЪЩО СЪМ НОВА НО ТУК МНОГО МИ ХАРЕСВА

  10. #55

    Подразбиране здравейте!

    здравейте и от мен!
    от доста време се занимавам с бродирането на гоблени

    въпреки че имам малко свободно време с двете деца , не се отказвам да пошия малко

    страшно се радвам че открих форума

    сега се захващам да прочета какво си пишете тук .

  11. #56

    Подразбиране Здрасти от мен:)

    Аз съм много нова тук исках само да кажа "Здрасти".
    Все още не съм се научила да шия, но много много харесвам това което правите. Предполагам, че съвсем скоро ще се присъединя към вас. Специално искам да поздравя и хората, които са създали този сайт.

  12. #57

    Smile Привет на всички!

    Здравейте! Аз съм Бо. Надявам се да се запозная с всички, с които имаме този общ интерес и да черпим идеи заедно! От две години съм запалена по гоблените и имам ушити седем такива, четири от които подарих на близки за мен хора. В момента работя по два гоблена - е, не едновременно, но и двата вървят малко по малко. До нови срещи!

  13. #58

    Подразбиране

    добра вечер и от мен!страшно се радвам,че открих този сайт! аз съм начинаеща в шиенето на гоблени,но искрено мога да кажа,че след първия ушит от мен,това стана моята нова страст.за мен е чест,да съм част от вашето общество!



    blagodarq ot surce na vsi4ki,koito me privetstvaha s "dobre do6la", dobre zavarili !nqkoi hora pravqt sveta da izglejda prekrasen,samo za6toto sa 4ast ot nego-vie ste takiva hora mnogo mi e komfortno sred vas
    Редактирано от NIA : 24.02.2009 в 11:44.

  14. #59

    Подразбиране Здравейте

    Казвам се Деяна и може да се каже че съм новак Всъщност отдавна се ровя из форума и го поразучих. БРАВО всички сте страхотни.Шия гоблени от 15 години и мога да кажа,че тук има най-добрите предложения продължавайте все така .БЛАГОДАРЯ още веднъж,че Ви има.Поздрав от Бургас

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте всички! Казвам се Ели и от скоро започнах да шия гоблени. В началото си мислех, че това е изнервяща работа но сега разбрах, че не е така. В момента шия гоблен, който ми е подарък и се казва Кралското езеро. Съвсем в началота съм но съжалявам, че нямам снимка за да го видя как ще изглежда.

Страница 4 от 44 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •