Страница 41 от 44 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 654
  1. #601

  2. #602

    Подразбиране

    Казвам се Радост и ще ми бъде много приятно, ако намеря своето местенце сред вас.

  3. #603

  4. #604

    Подразбиране

    Здравейте на всички много ми е приятно да се запознаем

    Казвам се Моника не съм спец в гоблените тъй като имам само 2 ушити, но съм голям фен на това хоби

  5. #605

    Подразбиране

    Добре дошла, тук ако не станеш спец, поне ще се наслаждаваш на хобито си с подходящите хора
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #606

    Подразбиране

    И аз съм нова в това начинание. Името ми е Ивона и имам ушити едва 2 малки гобленчета. Надавам се с много труд и трахотните съвети, които давате, да напредна сравнително бързо

  7. #607

    Подразбиране

    Здравейте.Казвам се Катя и вече съм била част от групата Ви преди доста време.
    Аз съм от Силистра.Диде здравей.
    Доста дълго време не бях шила нищо по различни причини.
    Иска ми се да започна пак.Мисля за нещо по картина на Кинкейд.

  8. #608

    Подразбиране

    Здравей, Катеееееее.
    Добра дошла отново в групата ♥
    С нетърпение чакам да видя с какво ще започнеш отново да шиеш.

  9. #609

    Подразбиране

    с нещо малко докато намеря Кинкейд

  10. #610

    Подразбиране

    Здравейте!
    Аз съм "Малки вълшебства". Дълго време ших гоблени, към настоящия момент се занимавам с декорации от различен вид. Знам, че много от потребителите тук, освен да шият гоблени, изработват и други предмети на бита и изкуството, а аз разполагам с материали именно за такива и то в огромни количества.

  11. #611

    Подразбиране

    Здравейте! Нова съм във форума и шиенето на гоблени! Казвам се Краси и съм от Пловдив! От скоро открих това начинание и много ми харесва И както повечето казват, успокоява ме и очаквам с нетърпение да ги завърша и видя резултата. Надявам се тук да науча много неща, които да са ми от полза.

  12. #612

    Подразбиране

    Добре дошла
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  13. #613

  14. #614

    Подразбиране

    Здравейте!За първи път влязох във вашия сайт за да търся мнения за гоблените на Леврон.Тогава реших и да са представя.Казвам се Яна и съм на 65 години от Ямбол.Запалих се по това хоби от гурбета си в Либия и от тогава вече 26 години всяка свободна минута посвещавам на него.До сега съм шила само гоблени по Вилер,затова реших да потърся нещо ново и различно и се спрях на Черните лебеди.Как мислите ще се справя ли?

  15. #615

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от malki.valshebstva Виж мнение
    Здравейте!
    Аз съм "Малки вълшебства". Дълго време ших гоблени, към настоящия момент се занимавам с декорации от различен вид. Знам, че много от потребителите тук, освен да шият гоблени, изработват и други предмети на бита и изкуството, а аз разполагам с материали именно за такива и то в огромни количества.
    Чудя се защо винаги се намират хора, които да развалят приятното преживяване с тарикатлък. Като искате да си направите реклама не е тази секцията, а и ние не сме балъци да не виждаме скритата реклама в представянето Ви. По начина по-който сте го направила лично мен повече ме подразнихте, отколкото да ме привлечете и едва ли ще си поръчам точно от вас каквото и да било. Приятен престой все пак, макар да виждам, че след рекламата ви мненията ви по темите изобщо не нараствам, което отново показва каква е била целта.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 41 от 44 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •