Страница 42 от 44 ПърваПърва ... 324041424344 ПоследенПоследен
Показване на 616 до 630 от 654
  1. #616

    Подразбиране

    Данчо, познавам авторката с ник "Малки вълшебства" лично.И не само аз я познавам лично, а и доста от съфорумките с повечко стаж във форума. Уверявам те, последното място , което ще ползва за реклама е тук.
    Добре дошли на всички !
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #617

    Подразбиране

    Здравейте,
    Казвам се Невена, на 39 години от гр. Велико Търново. От доста години шиенето на гоблени е мое любимо занимание.Много пъти съм чела вашия форум и съм намирала интересна информация и полезни съвети. Надявам се да се впиша успешно във вашата компания.

  3. #618

    Подразбиране

    Здравейте , току що се регистрирах и се радвам, че ще бъда част от вас. Обичам това мое хоби гобленарсвото. Живея в Своге, работя в София. Пътувам ежедневно и по време на пътуването си шия

  4. #619

    Подразбиране

    Добър вечер от мен! Казвам се Камелия(Ками) От Пловдив съм и съм на 33. Почнах да шия гоблени преди две години и до сега съм ушила към десетина гоблена. Снимки на ушити от мен гобленибще кача по-късно идната седмица. Лека нощ от мен!

  5. #620

    Подразбиране

    Здравейте, от Варна съм и от доста време харесвам гоблените и бродирам. Благодаря за споделените модели,надявам се да мога и съм полезна за търсещите

  6. #621

    Подразбиране

    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби

  7. #622

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stan Виж мнение
    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби
    Добре дошъл, ще чакаме да видим резултата от общото хоби
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  8. #623

    Подразбиране

    Харесва ми чувството ти за хумор. Добре дошъл сред нас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #624

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Stan Виж мнение
    Здравейте от мен!

    Мъж на 22 години. Гоблените са новото ми хоби, което (надявам се) ще се задържи за дълго. Започнах отскоро. Всъщност толкова отскоро, че сега шия първия си гоблен.

    Шиенето ме "зарибява" като чопленето на слънчоглед - само че вместо да унищожавам, създавам. Иронията е, че гоблена, който шия, е слънчогледи Ако съм доволен, ще ви покажа резултат.

    В този ред на мисли да поздравя съфорумниците за чудесната и красива работа, която показват тук. Успех на всички в това оБОДряващо хоби
    БРАВО за хобито и за смелостта. ДОБРЕ ДОШЪЛ! Радвам се да има още едно "петле" в групата. Дано наистина хобито задържи за дълго интереса ти и да се запознаем на следващата националка с първото ти произведение. УСПЕХ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #625

    Подразбиране

    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.

  11. #626

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Kiki6819 Виж мнение
    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.
    Добре дошла, Кате...

  12. #627

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Kiki6819 Виж мнение
    Миии, здрасти. Разгеле, добрах се до генерирана парола, след близо три-четири години чакане
    Е, не съм била кой знае колко упорита, де.
    С много от вас се познаваме виртуално - приятно ми е, Катя Раденков.
    Добре си дошла!

  13. #628

  14. #629

    Подразбиране

    Здравейте!Много исках да се регистрирам във форума.Успях ли?

  15. #630

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dani-1833 Виж мнение
    Здравейте!Много исках да се регистрирам във форума.Успях ли?
    успя...добре дошла...

Страница 42 от 44 ПърваПърва ... 324041424344 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •