Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 211
  1. #16

    Подразбиране

    Това е зодия Водолей, за която поднасям своите най-искрени благодарности на Ружанка, която ми изпрати схемичките, конците са "интернационал" уших го за 10 дни и ще го подаря на брат ми,кйто има рожден ден на 31.01., утре заминава за рамка и обещавам, преди да го подаря да го покажа, а следващия е музикална чашка за кафе на големия ми син, който както се сещате се занимава с музика. Имам подарък чашката Мексикана от Санита за рожденният ми ден, в момента шия Плам и когато ги сложа в рамки отново ще ги покажа. Снимките са от телефон и не са много хубави но толкова за сега.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Да се отчета преди отпуската ми. Когато ги сложа в рамка ще ги покажа отново. Бебетата животинки ще има още но това е първото за сега
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    И аз като Манка стисках, стисках ама не издържах. Това е моето подаръче за моето Коледно другарче lali. Мъничко, но направено с много любов и от цялото ми сърце.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Ураааааа, най -после Свети Димитър е готов. Заминава на 29.12. за подарък на една колежка на съпруга и, но съм безкрайно разочарована от Милена Стил този път. Явно комплектовачката нещо е сгрешила при събирането на конците.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря от сърце за милите думи на всички! Скоро не съм публикувала нищо ново, ето сега първият готов гоблен за благотворителния търг на ДЦДУ "Дъга" гр. Панагюрище, поставих го в темата, която съм пуснала но нали си е мой и мисля, че е редно да го поставя и тук. Схемата е от нета!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Сега ще поставя нещо ново и нещо, което е не толкова ново, но пък вече с рамка. Чашката е подарък на моето братче за новата кухня ще ушия и останалите три.... ама някога. А другите два вече си имат рамчици.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Току що новият притежател на тази пчеличка ми изпрати снимката и бързам да се изфукам. Това беше подарък за Свети Валентин, схемата е от нета.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Това са моите първи жалки опити да си направя перлени яйчица. Малкото яйчице е едното от подарените две мраморни яйчица, които получих от Дида в подаръчето за 8-ми март.Чакам съвети от вас, за мен са много ценни и поучителни.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Скоро нищо не съм показвала, но сега ще ви покажа какво съм "сътворила", за което искам да благодаря на Мими Добрева, която беше така добра да ми помогне и ето резултата. Момичета бъдете снисходителни, сега прохождам в тази област.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Ирка, етого и тигъра не изпран, не изгладен но качен във форума
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране Зов за помощ!!!

    Момичета, хайде сега помагайте моля, имам си вече два Кандамара /за пръв път се допирам до такова нещо/ нямам идея как да оправя конците и как да ги захвана. Изпитвам ужас да не ги сгреша. Показвам снимките им.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Хайде Арабката вече е готова, не е изпрана и не е изгладена ама нали бързам да я покажа. Арабката ми е подарък от един свиден за мене човек и я завърших за има няма 5 дни. Сега вече са наред Кандамарчетата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Да се похваля този дребосък го купих преди няколко дни от Пловдив и между Кандамара го уших, за да видя какво ще стане /не е изпран и рамката е сложена само върху него/, а Дима ми го подариха за рожденния ден и не мога да не се похваля и с него, но кога ще го ушия май между Кандамара ще започна и него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    А сега да покажа какво творя. Все още не е готово но и това ще стане скоро с такъв помощник Това е една щампа, която изработвам с мъниста.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета, скоро нищо не съм показвала, мънистената ми прелест има още няколко реда от фона с бели мъниста но те взеха, че свършиха и сега докато си намеря същите ще чака, сега ще ви покажа две невероятни творби - Св. Иван Рилски и Зова на дивото на моя приятелка, която се надявам много скоро да стане член на нашето голямо семейство. Насладете им се!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 15 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •