Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 211
  1. #31

    Подразбиране

    Мили момичета, това е първият ушит гоблен на моя син /е не без моя помощ / но е предназначен специално за една леля, която след като се запознаха официално му е направила много силно впечатление и е решил да я изненада, дори и рамката сам си е избирал. Дано да Ви хареса и на вас!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които намирате време да надникнете в страничката ми! Сега искам да покажа нещо, което е сътворено от директорката и персонала на Дневен център за деца с увреждания "Дъга" за Коледния базар с който продължава поредицата от Благотворителни базари и търгове за набиране на средства за специализиран превоз на дечицата от центъра. Този базар ще бъде насочен към произведения от мъниста, но ще има и ръкоделия, които голяма част от Вас изявиха желание да дарят за децата. Това са готовите творби, ако модераторите сметнат за необходимо да отворят нова тема в която да показвам творбите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Radi : 17.11.2009 в 13:38.

  3. #33

    Подразбиране

    И последно за сега
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Покрай Коледните подаръчета да покажа какво уших на моята началничка. Не е изпран и изгладен но нали бързах да покажа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    Мили момичета, днес стартира Коледния базар на Дневен център за деца с увреждания "Дъга". Пускам няколко снимки на част от нещата, в които има участие и на дами от форума. Поднасям най-искрените благодарности на: Юра, Васето, Мина, Ирка, Пепа, Цеца за техния принос за този базар.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    и тези
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Покрай еуфорията около Коледната игра и Коледния базар вече се сдобих и с две нови рамки. Погледнете ги и вие


  8. #38

    Подразбиране

    Да покажа и едно дребосъче, което краси елхата на моята шефка.

  9. #39

    Подразбиране

    Хайде още едно коледно гобленче. Шихме го в дует с Rascit0 и вече черната маца прави компания на един черен котарак!

  10. #40

    Подразбиране

    Най-после моето мънистено гобленче е в готовите. За тази година май този гоблен ще е последен.

  11. #41

    Подразбиране

    Хайде да кача и зайчетата, благодаря на Смешко, че ми изпрати снимка

  12. #42

    Подразбиране

    Хайде да започна Новата година с едно мънистено калъфче за телефон, което утре ще замине за подарък. Приемам корекции, все пак е първият ми опит и нещо не ми допада много. Това е едната страна и от другата страна

  13. #43

    Подразбиране

    Да покажа сега с какво се занимавам. Няма да пускам етапче защото смятам да го довърша до края на седмицата. Това гобленче е за един много скъп за мене човек и се надявам да успея да я зарадвам, а обърнете внимание и на поставката на гобленчето

  14. #44

    Подразбиране

    Хайде маковете вече са готови, чакат си рамката и пак ще покажа вече напълно готови.
    А това е специално за kara52, дано да и хареса музиката

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Много Ви благодаря за милите думи. Кара, ще го нагушкам твоя приятел задължително, Манче, калъфчето го разших и го преправих отново, вече е подарено и много му се радват. А сега да покажа две дребосъчета, които спретнах в събота и неделя. Едното ще сложа в рамка, а магнитчето ми е подарък от моето Коледно другарче, на което аз изпращах подарък. Дано да Ви харесат.

Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •