Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране малко странен въпрос

    Здравейте лАз съм нова и бих искала да попитам - аз сега съм начинаещ .Та въпроса ми е защо и кога мога да стана професионалист или пък напреднал.От какво зависи ????????? Защо съм начинаещ и кога ще стана напреднал????

  2. #2

    Подразбиране

    Не е за вярване колко много хора държат на тези титли.
    В случая не става въпрос колко гоблена си ушила, а за това колко поста си пуснала във форума. Ако например пуснеш във всяка темичка по някое мненийце или възхиштенийце (е, ама как го написах само ) и така няколко дена подред ще видиш колко бързо ще се издигнеш.
    Има и такива случаи, дет се вика- на всяко гърне мерудия.
    Добре дошла от мен!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Бамби.На мен ми е ясно но понеже спорих със сестра ми и затова пуснах този въпрос.Итя е регистрирана тук в този сайт и спора стана доста голям затова реших да и докажа че тя греши .

  4. #4

    Подразбиране

    Поне хвана ли се на бас?

  5. #5

    Unhappy

    Аз пък се притеснявам, не че съм начинаеща, а че нямам време да бъда във форума, толкова колкото ми се иска.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Само така , тук всички са победители , ДОБРЕ ДОША и от мен
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен
    Миро, честит нов аватар

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря Миро. Благодаря Rosssi . Много сте мили

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •