Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31

Тема: Списания

  1. #16

    Подразбиране

    Снощи си купих някакво допълнително издание към някакво списание казва се "Гоблени" и има доста интересни неща повече от 10 модела някои от тях са доста оригинални...продава се по количките за вестници... Аз го мярнах съвсем случаино в нашия квартал...

  2. #17

    Подразбиране

    Да това е допълнителното издание към сп. Царица Къщовница. Иначе и в Царица Къщовница публикуват по 1 гоблен всеки път.

  3. #18

    Подразбиране Re: Анхор Колекция

    Werty, защо не се свърженте с Разпространение на печата и да го разпространяването по будките за вестници, както другите списания за гоблени... ще ни е по-удобно

  4. #19

    Подразбиране

    Позволете ми само да се огранича с "организационни проблеми", че не ми се водят пак спорове с администратори... Vanina, ще Ви отговоря на ЛС.

  5. #20

    Подразбиране

    Аз пък още онзи ден се сдобих и със двете списания, споменатото от Jovany "Гоблени". и другото Има интересни неща :wink:

  6. #21

    Подразбиране

    А на каква цена е? :?
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Списанието "Галерия бродерия" според мен е издание на Милена стил. Моделите там са от интернет или от стари чужди списания. Но май и гоблените им са такива. Испанското списание "Labores del hogar" е по-скъпо, но си струва. Има и едно италианско списание "Rakam" - в него има различни техники на бродерия, някои от които са много интересни и красиви.

  9. #24

    Подразбиране

    Някой може ли да ми каже кой е дизайнера на схемите които се публикуват в
    списание "Царица Къщовница"????
    Видях няколко готиви ушити гоблена от това списание и повярвайте че по нищо отстъпват на готовите комплектовки дето купуваме.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  10. #25

    Подразбиране Списания

    И аз винаги съм си задавала този въпрос. Нито в списанието, нито пък в списание Гоблени някога са писали. Аз уших гоблена Рождество от там. Стана хубав.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59
    Някой може ли да ми каже кой е дизайнера на схемите които се публикуват в
    списание "Царица Къщовница"????
    Видях няколко готиви ушити гоблена от това списание и повярвайте че по нищо отстъпват на готовите комплектовки дето купуваме.
    На кой по-точно модел, защото повечето са Вилерови, има от полски списания, имаше преди отдавна модел от Лаборес дел огар, и един, който подозрително ми прилича на старо Ланарте, но може и да греша, а техни собствени не съм виждала, а аз си го купувам редовно и съм доволна от него.

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna
    Цитат Първоначално написано от djina59
    Някой може ли да ми каже кой е дизайнера на схемите които се публикуват в
    списание "Царица Къщовница"????
    Видях няколко готиви ушити гоблена от това списание и повярвайте че по нищо отстъпват на готовите комплектовки дето купуваме.
    На кой по-точно модел, защото повечето са Вилерови, има от полски списания, имаше преди отдавна модел от Лаборес дел огар, и един, който подозрително ми прилича на старо Ланарте, но може и да греша, а техни собствени не съм виждала, а аз си го купувам редовно и съм доволна от него.
    Аз от няколко дни търся Къщовница по реповете, но няма. Как излиза тя, на колко дни, знаете ли?

  13. #28

    Подразбиране

    Аз съм забелязала, че пишат в броевете си кога ще излезе следващия - с дата. Не знам дали имат точна периодичност.

  14. #29

    Подразбиране

    Ежемесечно е, излиза между 1 и 10 число.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Този месец ще излезе на 8 ,така пише в списанието.
    ..::Gobelin World::..

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •