Показване на 1 до 15 от 65

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana Виж мнение
    flame,

    Благодаря за отговорите ти, но аз също съм от любопитните. Моля просто за съобщение, че е продаден гоблен. Запази конфиденциалността - без значение е кой е гоблена, каква е цената, кой го е шил.
    Просто, че има продажба. Извинявам се ако звуча нахално. Определено ще се радвам при продажба, за човека ушил гоблена и за успеха на борсата разбира се.


    И аз като Nana ,мисля,че ще е добре,ако е възможно да научаваме за реализация на някои от гоблените Извинявам се ако прозвучи нахално Но ако имаме такава информация,ще ни стимулира и ще ни покаже ,че има интерес към това което създаваме Или ,ако е възможно
    да има нещто като категория -Най-гледани гоблени Предварително Ви благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте, благорарим за предложенията, всичко с времето си, малко по малко ще развиваме сайта и ще добавяме интересни неща. Manini, решили сме добавянето на гоблени да е безплатно и ще остане така.

    Най-сигурният начин да получавате новостите около борсата (в бъдеще) е да се абонирате за тях. Това става като влезете в сайта (http://www.goblenar.com/) и въведете e-mail адреса си долу в ляво, където е съответното поленце (Електронен бюлетин).

  3. #3

    Подразбиране новини

    Flame,извинявам се за неграмотността ми,но немога да разбера как да добавя гоблен в борсата.Регистрирах се, но като чукна на добави гоблен отново ми иска регистрация.Ако не представлява трудност на теб обясни по подробно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •