Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 65
  1. #16

    Подразбиране

    Не ми е ясно снимките на гоблените предложени в каталога обработват ли се !? Или как да направя добра снимка на гоблен, които да предложа? Приемам всякакви съвети.

  2. #17

    Подразбиране

    Nana, достатъчно е снимката да е голяма и да е на фокус. После се обработват преди да се добавят в борсата. Оригнала се архивира.

  3. #18

    Подразбиране

    flame, Благодаря!

  4. #19

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Един нескромен въпрос- има ли проявен интерес към борсата вече?Осъществена ли е някаква сделка?Толкова хубави неща има предлагащи се...

  7. #22

    Подразбиране

    Информацията по сделките в борсата е конфиденциална, но интерес към изложените гоблени има. За да сте в течение с новостите покрай борсата, четете секцията с новини там.

  8. #23

    Подразбиране

    Разбира се , че информацията трябва да е такава! просто, като знам колко безсънни нощи и емоции хвърляме , докато шием гоблените си, искаше ми се има кой да ни оцени.Още повече - гоблените на всички ни от форума са чудесни и професионално ушити. Тук обсъждаме всеки детайл и дано повече хора научат за нашата борса. В такъв смисъл зададох въпроса-за да чуя добра новина.

  9. #24

    Подразбиране

    Аз имам въпрос относно цените - кой и как ги определя?
    Защото видях фантастични цени, как са формирани?

  10. #25

    Подразбиране

    lucy, всеки сам определя цената на гоблена си и я въвежда в съответното поле като го добавя в някоя от категориите.

  11. #26

    Thumbs up

    От известно време съм във форума но тази тема не съм я видяла . Днес случайно се ръчнах тук итемата много ми хареса.Всички гоблени са прекрасни и дано борсата има успех.

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Информацията по сделките в борсата е конфиденциална, но интерес към изложените гоблени има. За да сте в течение с новостите покрай борсата, четете секцията с новини там.
    Повече от ясно е, че информацията трябва да е конфидеционална, но това, че има проявен интерес към изложените гоблени все още не означава осъществена продажба.
    Не искам да бъда разбрана погрешно - не питам кой точно гоблен е продаден и на каква цена, а има ли извършена реална продажба на гоблен.
    Интересно ми е, защото от близо 10 години майка ми се опитва да продаде Вилеровите "Макове" и резултата е .... никакъв.

    Четох секцията за новини, но освен поздравленията към Лина Мищенкова, към които се присъединявам, не видях нищо ново. Аз ли не правя нещо както трябва?

    Въпреки скептицизма, който проявявам, все пак не мога да не Ви поздравя за чудесната идея. Все от някъде трябва да се започне и първата крачка, колкото и малка да е - е много важна. Наистина се надявам, че един ден и в България ще има реален пазар на произведения на изкуството, каквито и да са те. И това, да си купиш картина, гоблен, статуя няма да е "Сън в лятна нощ", а реалност! Може би! Дано!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  13. #28

    Подразбиране

    Аз също се регистрирах в goblenar.com, публикувах гоблените си преди 1 седмица, но все още немога да ги видя онлайн и незнам какъв е проблема,може би работата им е много незнам..?
    Писах и на емайла им но никои не ми отговаря.Случвало ли се е това на някой от вас?Иначе ако трагне сайта ще се радвам много.Успех!
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  14. #29

    Подразбиране

    Helen, съвсем накратко казано до момента сключена сделка няма като се има предвид, че борсата е съвсем "млада" (в действие е едва от месец), но има известен интерес. Въпреки скептицизма ти, благодарим и за добрите думи.

    me4ta, би трябвало да си получила вече отговор по е-mail. 1 седмица е нормален период, поради факта че гоблените се преглеждат един по един, изображенията се обработва и т.н.


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Пет дни след като добавих гоблените си към борсата, бяха показани, бяха подобрени изображенията и освен това бях уведомена по е-mail. За това изказвам благодарности на хората, които направиха това нещо.
    Зная, че тази работа е трудна, затова предлагам да заплащаме някаква първоначална такса за включване на гоблени.
    Предлагам да има превод на борсата и на английски. Смятам, че това ще увеличи нейната популярност.
    Пак благодаря и пожелавам успех.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •