Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 65

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране новини

    Flame,благодаря! Справих се!Ураааааааааааа!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз имам следния въпрос към модераторите:
    Сайта "Борса за гоблени" само от България ли се вижда, или и от чужбина? И ако е само за България, мислите ли и за варианта да се вижда и в чужбина? Вярно, че за това ще бъде необходимо всичко да излиза И на английски език, НО аз поне мисля, че ако този сайт е само за България, надеждата някой да продаде гоблен е много, много малка, да не казвам "невъзможна".
    Това просто не е по джоба на българина, а пък тези, които имат по-голям джоб, според мен са малко по-далеч от изкуството, така че ... нека да помислим какво може да се направи по въпроса за чужбина.
    Предполагам, че всички ще можем да помогнем с нещо - да кажем с преводите на английски на отделни текстове (разбира се - който знае английски или пък има познати, които знаят?

  3. #3

    Подразбиране

    Valja, борсата се вижда не само в България, но и от чужбина. В момента подготвяме сайта на 2 чужди езика.

    Ако някой има желание да помогне с преводите, моля пишете на info@goblenite.com за повече детайли.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета , има ли някой от вас която е публикувала гоблен
    за продажба на борсата за гоблени , да е реализирала продажба?
    Искам да зная поне един гоблен дали е продаден.Започвам да губя надежда ,че в България има ценители на нашето искуство

  5. #5

    Подразбиране

    straxotna ideia s pojelanie za oi goliamo potrebitelsko tarsene

  6. #6

    Подразбиране

    аз мисля да публикувам 4-5 гоблена в борсата,и ако случайно продам нещо-то вие всички ще разберете......надеждата умира последна и не се знае откъде ще изкочи заека,нали така?

  7. #7

    Подразбиране

    здравейте
    много харесвам гоблена "момичето с шапката"на фирма Солария
    моя близка ми даде схемата и половината номера на конци ДМС а аз обичам сама да си ги комплектовам ако някой има ключа ще му бъда благодарна

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    здравейте
    много харесвам гоблена "момичето с шапката"на фирма Солария
    моя близка ми даде схемата и половината номера на конци ДМС а аз обичам сама да си ги комплектовам ако някой има ключа ще му бъда благодарна
    Съжалявам ,но тук не е мястото където можеш да търсиш нещо.....
    Има тема -Заявките за месец януари.Опитай там-Успех!

  9. #9

    Подразбиране

    tina1970,май зайците са на изчезване.Ако изскочи при теб - пусни го из форума!И в този дух:Пожелавам на goblenar.com много, много продажби!

  10. #10

    Smile

    Невероятно добра новина, от това имахме нужда .Пожелавам успех на всички .

  11. #11

    Подразбиране

    И аз обявих няколко гоблена,но за сега никакъв интерес.Повярвайте, ако продам нещо ще се похваля
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Извинете за въпроса но за толкова месеци някой дали е продал гоблен в борсата, вчера бях много изненадана като прочетох че трябва да изратя някакъв есемес за да кача гоблен.Може ли някой да ми обясни с каква цел са тия есемеси.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз отдавна не съм влизала в борсата, но в началото, когато я откриха, си качих гоблените без никакви ес-ем-ес-и. Просто изчаках 3-4 дни, докато се появят в борсата. Сега може вече да има нов регламент, за да се получават някакви средства от получените ес-ем-ес-и, за да може да се поддържа тази борса. Може ми модераторите знаят нещо по-конкретно по въпроса.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте на всички,
    борсата съществува вече повече от година и отначало наистина всичко беше безплатно. SMS системата е въведена преди около 2-3 седмици и използването и оправдава средствата, които са нужни за да се поддържа сайта работещ и правилно администриран. Ако имате други въпроси, можете да пишете тук за да отговаряме .

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •