Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 65
  1. #31

    Подразбиране

    flame,

    Благодаря за отговорите ти, но аз също съм от любопитните. Моля просто за съобщение, че е продаден гоблен. Запази конфиденциалността - без значение е кой е гоблена, каква е цената, кой го е шил.
    Просто, че има продажба. Извинявам се ако звуча нахално. Определено ще се радвам при продажба, за човека ушил гоблена и за успеха на борсата разбира се.

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana Виж мнение
    flame,

    Благодаря за отговорите ти, но аз също съм от любопитните. Моля просто за съобщение, че е продаден гоблен. Запази конфиденциалността - без значение е кой е гоблена, каква е цената, кой го е шил.
    Просто, че има продажба. Извинявам се ако звуча нахално. Определено ще се радвам при продажба, за човека ушил гоблена и за успеха на борсата разбира се.


    И аз като Nana ,мисля,че ще е добре,ако е възможно да научаваме за реализация на някои от гоблените Извинявам се ако прозвучи нахално Но ако имаме такава информация,ще ни стимулира и ще ни покаже ,че има интерес към това което създаваме Или ,ако е възможно
    да има нещто като категория -Най-гледани гоблени Предварително Ви благодаря

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте, благорарим за предложенията, всичко с времето си, малко по малко ще развиваме сайта и ще добавяме интересни неща. Manini, решили сме добавянето на гоблени да е безплатно и ще остане така.

    Най-сигурният начин да получавате новостите около борсата (в бъдеще) е да се абонирате за тях. Това става като влезете в сайта (http://www.goblenar.com/) и въведете e-mail адреса си долу в ляво, където е съответното поленце (Електронен бюлетин).

  4. #34

    Подразбиране новини

    Flame,извинявам се за неграмотността ми,но немога да разбера как да добавя гоблен в борсата.Регистрирах се, но като чукна на добави гоблен отново ми иска регистрация.Ако не представлява трудност на теб обясни по подробно.

  5. #35

    Подразбиране

    Лили, след като се регистрираш, трябва да влезеш в системата с потребителското си име и парола от двете поленца горе в ляво ( Вход за гобленари). Попълни ги и натисни бутона . След като влезеш, вече чрез бутона можеш да добавош своите гоблени.

  6. #36

    Подразбиране новини

    Flame,благодаря! Справих се!Ураааааааааааа!

  7. #37

    Подразбиране

    Аз имам следния въпрос към модераторите:
    Сайта "Борса за гоблени" само от България ли се вижда, или и от чужбина? И ако е само за България, мислите ли и за варианта да се вижда и в чужбина? Вярно, че за това ще бъде необходимо всичко да излиза И на английски език, НО аз поне мисля, че ако този сайт е само за България, надеждата някой да продаде гоблен е много, много малка, да не казвам "невъзможна".
    Това просто не е по джоба на българина, а пък тези, които имат по-голям джоб, според мен са малко по-далеч от изкуството, така че ... нека да помислим какво може да се направи по въпроса за чужбина.
    Предполагам, че всички ще можем да помогнем с нещо - да кажем с преводите на английски на отделни текстове (разбира се - който знае английски или пък има познати, които знаят?

  8. #38

    Подразбиране

    Valja, борсата се вижда не само в България, но и от чужбина. В момента подготвяме сайта на 2 чужди езика.

    Ако някой има желание да помогне с преводите, моля пишете на info@goblenite.com за повече детайли.

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета , има ли някой от вас която е публикувала гоблен
    за продажба на борсата за гоблени , да е реализирала продажба?
    Искам да зная поне един гоблен дали е продаден.Започвам да губя надежда ,че в България има ценители на нашето искуство

  10. #40

    Подразбиране

    straxotna ideia s pojelanie za oi goliamo potrebitelsko tarsene

  11. #41

    Подразбиране

    аз мисля да публикувам 4-5 гоблена в борсата,и ако случайно продам нещо-то вие всички ще разберете......надеждата умира последна и не се знае откъде ще изкочи заека,нали така?

  12. #42

    Подразбиране

    здравейте
    много харесвам гоблена "момичето с шапката"на фирма Солария
    моя близка ми даде схемата и половината номера на конци ДМС а аз обичам сама да си ги комплектовам ако някой има ключа ще му бъда благодарна

  13. #43

    Подразбиране

    tina1970,май зайците са на изчезване.Ако изскочи при теб - пусни го из форума!И в този дух:Пожелавам на goblenar.com много, много продажби!

  14. #44

    Smile

    Невероятно добра новина, от това имахме нужда .Пожелавам успех на всички .

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз обявих няколко гоблена,но за сега никакъв интерес.Повярвайте, ако продам нещо ще се похваля
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •