Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 65
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    здравейте
    много харесвам гоблена "момичето с шапката"на фирма Солария
    моя близка ми даде схемата и половината номера на конци ДМС а аз обичам сама да си ги комплектовам ако някой има ключа ще му бъда благодарна
    Съжалявам ,но тук не е мястото където можеш да търсиш нещо.....
    Има тема -Заявките за месец януари.Опитай там-Успех!

  2. #47

  3. #48

    Подразбиране

    Извинете за въпроса но за толкова месеци някой дали е продал гоблен в борсата, вчера бях много изненадана като прочетох че трябва да изратя някакъв есемес за да кача гоблен.Може ли някой да ми обясни с каква цел са тия есемеси.

  4. #49

    Подразбиране

    Аз отдавна не съм влизала в борсата, но в началото, когато я откриха, си качих гоблените без никакви ес-ем-ес-и. Просто изчаках 3-4 дни, докато се появят в борсата. Сега може вече да има нов регламент, за да се получават някакви средства от получените ес-ем-ес-и, за да може да се поддържа тази борса. Може ми модераторите знаят нещо по-конкретно по въпроса.

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте на всички,
    борсата съществува вече повече от година и отначало наистина всичко беше безплатно. SMS системата е въведена преди около 2-3 седмици и използването и оправдава средствата, които са нужни за да се поддържа сайта работещ и правилно администриран. Ако имате други въпроси, можете да пишете тук за да отговаряме .

  6. #51

    Подразбиране

    Откакто пуснахме и английския вариант на борсата за гоблени, броя посетители се увеличи забележимо. Благодарим на Елизабет за помощта, която ни оказа с превода.

  7. #52

    Подразбиране xubava novina

    4udesna novina ,tova naistina povishava shansovete za realizirane na prodagba!A megdu drugoto dali ve4e niakoi e prodal neshto?Uspex na vsi4ki,koito sa se vklu4ili v borsata!

  8. #53

    Подразбиране

    Благодарности и поздравления за хората, които направиха това.
    Тази новина ми дава надежда. Благодаря!

  9. #54

    Подразбиране

    Как може да се регистрира човек в борсата.Ще съм ви благодарна за съвета

  10. #55

    Подразбиране

    В горната част на страницата има хоризонтална оранжева лента /меню/. Най-лявото правоъгълниче е "Начало", в дясно до него - "Регистрация" - именно там трябва да отидеш и нататък следваш стъпките. Успех !

  11. #56

    Подразбиране

    благодаря ти.регистрирах се.То трябвало само да мина на български ама после ще видя как ще се справя с sms-те.

  12. #57

    Подразбиране

    Похвално е това, че сте предвидили превод на английски. Това ще увеличи шансовете да се продаде нещо. И то на прилични цени. Моят въпрос е досега има ли търсене? Защото за предлагането е повече от ясно.

  13. #58

    Подразбиране

    Аз разгледах борсата - явно предлагане има, но дали изобщо се продава нещо - някой има ли информация ...
    Имам един ушит натюрморт той в коя категория за продажба може да се включи?

  14. #59

    Подразбиране

    Моят натюрморт го сложих в "Други"
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Преди време също се коментираше за това как може да се разбре дали някой е продал и модераторите казаха, че това е конфиденциална информация и не може да се споделя с останалите. Но си мисля, че поне може да се каже, че НЯКОЙ е продал, без да се уточнява КОЙ ТОЧНО и КАКЪВ ГОБЛЕН И НА КАКВА ЦЕНА - просто като информация - поне до сега КОЛКО ПРОДАДЕНИ ГОБЛЕНА ИМА, и ДАЛИ ИМА ИЗОБщО.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •