Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 65
  1. #1

    Подразбиране Гобленар - Борса за гоблени!

    Здравейте!

    След дълги месеци труд, от 01 Октомври 2006 година вече е онлайн и първата специализирана борса за търговия с ушити гоблени на територията на страната и в чужбина. Всеки ако има желание може да добави гоблен за продажба.

    Ако обичате гоблените, но не можете да шиете, ако можете да шиете но нямате време, ако искате да направите подарък на близък човек в България и чужбина или просто искате да ви се ушие гоблен професионално, в борсата можете да наемете професионален шивач, който да извърши тази услуга за вас.

    С борсата се работи бързо и лесно, регистрацията в нея е напълно безплатна. За повече информация: http://www.goblenar.com/ .


    -

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Браво!

    Много добра новина!

    Дано има ценители,които да се радват и оценят труда на златните ни гобленарки.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления и от мен!!! Идеята е много хубава, надявам се да се намерят купувачи за предлаганите гоблени Успех в начинанието!!!

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Новината е чудесна и ще е от полза за всички ценители на гобленарството!

  7. #7

    Подразбиране

    Поздравления! Дано да има повече хора, които да оценят нашия труд! УСПЕХ НА БОРСАТА!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Браво! Много добра новина ,дано търговията да върви успешно!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #9

    Подразбиране

    дано има търсене и коректност. Страхотна реализация на идеята .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    , идеята е чудесна! Ще отделя време да разгледам по-подробно сайта! Виждам, че се грижите отлично за нашите интереси!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесна идея. Браво!

  13. #13

    Подразбиране

    abazova_s, за да обявите гоблени за продажба в борсата, трябва да се регистрирате. Това става от тук :
    http://www.goblenar.com/index.php?action=profile

    След това влизате с потребителското си име и парола в системата на борсата и чрез бутона: добавяте гоблена си.

  14. #14

    Подразбиране

    Всеки харесва.Но като опре до парите........
    Дано тази идея за борсите има успех.Кажете ми какво да направя за да изложа своите гоблени

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,

    Искаме да поздравим Лина Мищенкова затова, че ни помогна да отстраним грешка в сайта www.goblenar.com . Сега вече всеки потребител, който желае да шие гоблени може след като влезе в сайта с потребителко име и парола да попълни нужните данни. Това става от линка "Цени и тарифи" от менюто под потребителското име.

    И още веднъж специални благодарности на Лина!

    Поздрави от Екипа на Гобленар.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •