Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Angry Въпрос към модераторите

    Нямам аватар а и не мога да намеря галерията с аватари, изчезнаха ми смайлитета.Затова моля за помощ модераторите
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  2. #2

    Подразбиране

    Погледна ли другите теми за проблемите с аватарите? Може там да намериш решение на проблема...

  3. #3

    Подразбиране

    Харесай си аватар от някъде и си сложи.Галерията и аз не я видях, май я няма. То с мойто аватарче преди така и така бяхме трима, сега си сложих друго.

  4. #4

    Exclamation

    Защо последните дни като пусна пост тои излиза преди последния.Случи ми се в "Кулинарен свят" и в игра "Асоциации",а днес видях,че същото се е получило и в Борса за гоблени,където Флем отговаря на въпрос,който е зададен след отговора

    Много е объркващо това. Сега се опасявам,че и това,което пиша в момента ще отиде преди последния отговор. Не може ли да се оправи?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    NIA, много странно е това нещо часовите зони са се объркали

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте , модераторите....имам въпрос Когато се заседя повечко във форума / към 1 час да речем/ постоянно ми се иска идентификация. При мен ли е проблема или .... Писна ми да си пиша ника и паролата Досега ми я поиска 2 пъти .Моля разяснете ми .А и това че натискам бутона да ме запомни при всяко влизане тук......не върши работа

  7. #7

    Подразбиране

    Привет bonita,
    май току що го оправихме това, би трябвало вече да няма проблеми .

    Meri, аватарчето ти е възстановено, ако искаш друго може да си го смениш от тук:
    http://www.goblenite.com/forum/profi...?do=editavatar
    (Добавяне на изображение от вашия компютър...)

  8. #8

    Подразбиране

    Извинявайте, но не мога да намеря галерията.Бях си сложила аватар, сега го няма и искам да си сложа, но не мога да намеря галерията.Какво да направя?

  9. #9

    Подразбиране

    И аз не мога да намеря галерията с аватарите. Влизам си в профила, но никъде не виждам галерия. Има само възможност за добавяне на аватар от моя компютър.

  10. #10

    Exclamation Аватари-идея

    Здравейте приятели,
    тък като виждам че доста хора търсят аватари(галерия)
    имам предложение в тази тема всеки които има картинки(малки)подходящи за аватари да ги качва тук и накрая да се сформира галерия с аватари.
    Разбира се огледах се в форума и не видях галерия,ако случайно има съжалявам за повторението и давам съгласието си темата ми да се изтрие.
    Няма да се сърдя на никои.Просто искам всички да са доволни.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  11. #11

    Подразбиране


    Отдавна не съм писала тук и днес като ми се наложи изпаднах в потрес!
    В раздела "Въпроси и отговори" има 5 теми кръстени "Въпрос към модераторите" и още 2 подобни. Да не говорим, че през тема се срещат "Проблем с аватара" или нещо подобно.
    Обръщам се с молба към модератора да поизчисти малко този раздел, да обедини темите с еднакви заглавия или както сметне за добре.
    КЪМ КОЛЕГИТЕ СЕ ОБРЪЩАМ С МОЛБА ПРЕДИ ДА ПИШАТ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СИ ДА ПРОВЕРАТ НЯМА ЛИ ВЕЧЕ ОТКРИТА ТАКАВА ИЛИ ПОДОБНА ТЕМА, КЪДЕТО МОГАТ ДА ЗАДАДЪТ ВЪПРОСА СИ.
    Нека не превръщаме форума в неизползваемо пространство и несъздаваме излишни работи на модераторите.
    Благодаря предварително!

    А ето го и самото питане: Може ли новият гоблен на месеца да бъде на Ланарте или не?

  12. #12

    Подразбиране

    Аз пък имам питане-защо въпроса ви за аватарите е към модераторите
    след като за това би трябвало да се обърнете към админите.
    Защо не пробвате да си качите аватар от вашия компютър или от нета,когато имаше галерия,имаше и повторения,което пък не се харесваше .
    Има и отделно тема със линкове към аватари

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    мечта идеята ти е добра,но форумът,в който си я пуснала не е правилният.този раздел е за предложения свързани с он-лайн магазина,а не за самия форум.Може би трябва да преместят темата в подходящия раздел

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    1 000 000 000 аватара можете да си харесате от тук
    http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=1254

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •