Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране Истинска ли е фирмата за изкупуване на гоблени?

    Здравейте,
    Ако някой е чувал или е ходил във фирмата която ще ви кажа, го моля да ми отговори какво му е мнението за нея? Фирмата се намира в София на бул."Мария Луиза"21, ет.5.Дава надомно гоблени, които ти изпраща с наложен платеж и ти определя срок за изработването им, ако не ти е достатъчен, ти го одължава. Много са им скъпи гоблените, но не разбрах и каква гаранция дават, че ще ти ги вземат след това, въпреки, че обещават, че ще ти възстановят и парите за гоблена, които си дал.Плащат от 1 до 5 евро на квадратче. Освен това изкупуват и ушити, но трябва да ти ги включат в каталог, разбира се срещу 5лв на гоблен.Ако някой е работил с тях, моля да ми каже дали са сериозни или са мошеници тези.
    Благодаря Ви за съдействието!!!

  2. #2

    Подразбиране

    за тази фирма не мога да кажа нищо,но аз ших за една бургаска фирма,и после си останах с гоблена за спомен!все едно си го купих!.......

  3. #3

    Подразбиране

    kraseto виж тук,става въпрос точно за тази фирма и други
    http://www.goblenite.com/forum/showt...hp?t=77&page=5

  4. #4

    Подразбиране

    Фирмата се казва БУЛГАРИ има изложбена галерия в бившия малак цум на 2 етаж,на първия има щанд.По този начин си продават гоблените-не се хващайте на въдицата
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря, valioa.Дано повече хора да научат за тези мошеници.

  6. #6

    Подразбиране предложение за закупуване на гоблени

    Уважаеми дами,

    Аз се интересувам от вашите гоблени, ако те са мотивите коне / или пейзажи
    Ако имате нещо, което може да ме заинтересува можете да ми пишетe на cherietrends@gmail.com и да добавите ясна снимка.
    Ако одобря вашият продукт, аз ще ви направя предложение за цената.

    Искрено
    Детелина Станчева

  7. #7

    Question

    Цитат Първоначално написано от Cherie Виж мнение
    Уважаеми дами,

    Аз се интересувам от вашите гоблени, ако те са мотивите коне / или пейзажи
    Ако имате нещо, което може да ме заинтересува можете да ми пишетe на cherietrends@gmail.com и да добавите ясна снимка.
    Ако одобря вашият продукт, аз ще ви направя предложение за цената.

    Искрено
    Детелина Станчева

    Защо си си пуснала поста в тема Имамници, мошенници и т.н.?

  8. #8

    Подразбиране

    Гледайте и се пазете от такива фирми!
    http://www.gospodari.com/reports/plashtash-da-rabotish
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Мен това преди години, като студентка и без работа само това ме спря да не се вържа на такива фирми - обявите бяха много- че искаха чудовищни суми за да се включиш в "работата", макар че и тогава се говореше, че са измамници.
    185 лева за български конци, докато гобленът е 50 лв., според журналиста.... Ужасна измама, даже не е да ти остане оригинален гоблен поне. Истинският е 300 лв. http://www.wiehler-gobelin.com/julie...ml?language=en

  10. #10

    Подразбиране

    И аз преди години се вързах на една обява,която на всичкото отгоре беше публикувана в списание Галерия бродерия.Свързах се и те казаха,че ще купят гоблена,за който говорихме,но им бил нужен сертификат и ме препратиха към друга фирма.Платих си и получих сертификат,след което въобще неможах да ги открия.Та сега си имам гоблен със сертификат......

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Моя позната още преди доста години купи за тогавашните 200 000 лв. един гоблен, че ходи даже и да я проверяват как шие - качествено ли е, скрива ли конецът отзад и т.н. Уговорката беше да го ушие за 1 година и да няма повече от определен брой грешки, щеше да получи 2 000 000 лв. Сега си остана с ушития гоблен, не помня даже дали успя да ги намери, когато ги търси, за да представи гоблена си.За софийска фирма някаква беше, но не помня името й -тогава бях в застой по отношение на шиенето ...

  13. #13

    Подразбиране

    Мили дами, преди 25 години вече точно тази дама Нона Лазова ме запали по това прекрасно хоби. Нейната родна къща е срещу моята, тоест съседи бяхме с майка и и сестра и(пиша бяхме, понеже от 15 години вече не живея на този адрес, но сестра и живее там и когато ходя на гости у майка ми се засичаме с нея). Бях безкрайно благодарна на това, което ме научи, но за съжаление не и трепна окото и мене да измами, и покрай мене още две дами. Едната дама ми беше колежка, а другата братовчедка. Най-напред беше оплела колежката ми, която ми предостави гоблена Червената икона за мисля тогава беше около 50 000 лв. Говоря за 1998 год. Уговорката ни беше да ушием гоблените до 1 март 1999 год. През месец декември 1998 год. се роди моя голям син, така че аз бях в къщи и до края на месец януари уших своя гоблен но.... това, че ме е познавала от дете не и попречи да ме измами. Същият гоблен след няколко години го подарих на кумата ми и така си закупих скъп гоблен от моята първа учителка и това ми стана огромна обеца на ухото. Другите два гоблена, единиа от които беше Мона Лиза, който беше закупен от моя първа братовчедка и до днес е наполовина ушит и отлежава в кутиите, а другият мисля беше Лолита отдавна колежката ми го подари на дъщеря си. Сега вече не се доверявам на никого, купувам гоблени, които харесвам и не продавам, подарявам с огромно удоволствие. Така че бъдете умни, дори и човек на когото сте смятали, че можете да се доверите е способен да се изгаври с доверието Ви.

  14. #14

    Подразбиране

    Сега разбирам, защо като цяло българите сме на това дередже. От двадесет години една мръсница мами хора и всеки преглътва обидата вместо да реагира. Много жалко за измамените и заради тези, които тепърва ще пострадат. Ако на някой му беше паднало пердето и я беше пребил, както циганите правят, ако някой от техните бъде заплашен, само някоя ръчичка или краче да поочупи, почти сигурно нямаше да има вече 20 години мамени хора....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    За съжаление и аз съм се парила от такава фирма.Бях без работа 2001г. тъкмо се бях омъжила и си казах, че по този начин мога да изкарам някой лев докато си намеря работа.Обадих се на софийска фирма вече не и помня името, изброиха ми няколко гоблена и аз си избрах Благославящия Христос, като ми обясниха, че ще изкарам повече пари, защото е гоблен в него има и 1:1, заплаща се повече за него.Обадих им се когато го уших, а те милите започнаха да ми обясняват как по време на кампанията ми се обаждали да ме питат дали съм го ушила и как никой не им вдигнал телефона, а аз с дни не излизах от дома.На всичкото отгоре ми го продадиха на тройна цена.Сега ми краси хола, сложила съм си го в много красива рамка.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •