Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Щамповани гоблени

    Здравейте,

    От днес в онлайн магазина e добавена нова категория - "Щамповани гоблени", в която можете да намерите над 200 артикула. Кликнете върху линка за да видите асортимента: http://www.goblenite.com/index.htm?act=categories

    Поместени са продукти от двете колекции (DIAMANT и GOBELIN L) на гръцката фирма "A. SOULOS & Co".

    Очаквайте скоро и гоблени на Vervaco!


  2. #2

    Подразбиране

    Поздравявам ви за новите артикули!
    Разгледах всички и бих казала, че има абсолютно за всеки вкус по нещо. Впечатлена съм от някои размери-130см и нагоре, майко мила, това на мен ми звучи като фототапет. А легендите към щампите как са направени, изписани ли са някакви номера на конци? И нещо друго, дали не е добре към всеки гоблен да е дадено и колко цвята съдържа?
    Поздравявам ви още веднъж и успех!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления за хубавата идея!
    Аз съм шила щампи. Лесно е и не се брои много
    Каква е панамата : едра или ситна?

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления и от мен!
    Подкрепям Бамби за броя на цветовете,хубаво би било да се вижда всеки гоблен с колко цвята е.
    И един въпрос:Ще има ли по малки?Тези размери са непосилни за мен!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    Искам да попитам
    Ако на картинката има 4 броя едни и същи гоблени и си поръчам 1 брой за цената срещу тях 4 броя щампи ли ще получа?

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте Snejna,

    В случая цената е за четирите.
    За тези гоблени, които са с еднакви картинки има вариант да си поръчате само 1 гоблен. Можете да получите единичната цена след като разделите цената посочена в онлайн магазина на броя повтарящи се гоблени на снимката.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте!
    ГОБЛЕНИТЕ СА СТРАХОТНИ!пРОСТО НЯМАМ ДУМИ......нО БИХ ИЗКАЛА ДА ЗНАМ В ЦЕНАТА САМО ЩАМПАТА ЛИ ВЛИЗА?

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей kraseto,
    да, цената е само за щампата, на нея са написани номерата на цветовете, които се използват за ушиването на гоблена.

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря! Информацията, която ми дадохте е достатъчна.Ще опитам с тези щампи!

  10. #10

    Подразбиране

    Аз искам да попитам с какви конци се шият тези щампи?Защо не са показани и с колко цвята са?Едра или по-ситна е щампата?Извинете ме за въпросите но така само от една картинка нищо не се разбира......

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте!Интересувам се от щампираните гоблени.С какви конци се шият и пише ли колко метра от съответния цвят е нужно за ушиването?Също така ме интересува каква е цената за доставка до Асеновград.Благодаря Ви предварително!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте sweet_anita,
    на всеки щампиран гоблен са отбелязани номерата и марката на конците, с които се шие. На не всеки обаче е отбелязана необходимата дължина. Доставката до Асеновград е 4 лв.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, искам да попитам до Пирдоп, колко пари ще излезне доставката?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •