Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Ето какво съм си набелязала за Коледа и Нова година :

    1. Английски коледен кекс
    2. Дрезденски щолен
    3. Баклава
    4. Медена къщичка
    5. Панетоне
    6. Погача
    7. Капама
    8. Пълнена пуйка
    9. Дядо Коледа ( имам една обемна форма, 3- измерна)
    10. Меденки
    11. Сладки "Кошерчета"
    12. Сладки "Орехчета"
    13. Сладки "Елхички" и "Дядо Коледа"
    14. Сладки "Гъбки"
    15. Локумки
    16. Фини сладки
    17. Шприц бисквити
    18. Баница с праз
    19. Руска салата
    20. Мексиканска салата
    21. Винегрет
    22. Селедка под шуба
    23. Предястие "Снежни човеци"
    24. Предястие - торта от черен дроб

  2. #17

    Подразбиране

    Джема,направо ми се изправи косата докато ти четях менюто и си помислих дали да не дойда да тге сурвакам

    И едно въпросче - кога смяташ да започнеш,че да свариш всичко да е готово за празника?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #18

    Подразбиране

    Успява,успява,аз съм свидетел от миналата Коледа.....

    За менюто-

  4. #19

    Подразбиране

    Джемма направо ми взимаш акъла, но честно казано не се учудвам след като прочетох темата от миналата Коледа.

  5. #20

    Подразбиране

    Засрамихте ме. Списъкът е и за двата празника- Коледа и Нова година , а каквото остане- синът ми и свекъра са Василовци, така че тараш банкет с родата за именния му ден.

    Ния, ти си близо, заповядай. А кога започвам- днес , с английския кекс. В края на ноември- щолена, след 5 декември- сладките по 1 вид на ден, 1-2 дена преди празника подготвям салатитие, в деня ги разбърквам само с майонеза, а месните ястия- в деня на празника или предишната нощ. Питката- часове преди да седнем на трапезата.
    Ей сега ми щукна идея, ама много са малко от Варна, пък и терен трябва, да се съберем ,като всяка направи по нещо- ей че весело ще стане. Има доста почивни дни по празниците.

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Джема,идеята ти за такова събиране е чудесна,но малко трудна за изпълнение поради както казваш липса на подходящ терен. А що се отнася до това ,че сме малко от Варна, не,хич не сме малко,но са малко навитите хора. Но аз мисля ,че дасе направи един хубав купон не е задължително да сме цяла армия
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •