Страница 11 от 31 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 483

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Приготвяйте вие,че аз като нямам какво да показвам,поне да се любувам на вашите красоти.
    ти гледай да успееш да дойдеш а ще има какво да видиш поне аз ще ви покажа моята поредица на черно

  2. #2

    Подразбиране

    ya-ya Да не я пропуснеш - поредицата в черно си е вълшебна

  3. #3

    Подразбиране

    Искате ли снимки?
    Много неща имаше за снимане,дано да не съм пропуснала нещо... Много се радвам,че днес си имахме и нови попълнения в групичката
    Аз още съм под въздействието на срещата,много емоции,красота,по добре вижте сами:
    http://zltt.gallery.ru/watch?a=WMB-fytZ

  4. #4

    Подразбиране

    благодарим на фотографа за снимките, както винаги перфектна, всяка работа просто грее

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    благодарим на фотографа за снимките, както винаги перфектна, всяка работа просто грее
    Аз тъкмо се ядосвам,че не всички снимки са добри,особено ме е яд за Деня и Нощта на Жужа,снимката е кофти и изобщо не личи за каква красота става въпрос! и за чадърчето от мъниста на Вени,също.

  6. #6

    Подразбиране

    аз също се ядосвам за моите снимки и те така са се развили -виж качила съм ги в галерията но не знам как да изпиша тук линка към тях

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    не се тревожете момичета, който иска да ги види да си е направил труда да дойде всеки знае ,че снимката е едно ,а на живо е друго затова правим и тези сбирки и живот и здраве да продължаваме да ги правим

  9. #9

    Подразбиране

    Чаках, чаках Zhak да каже идеята за Коледа, но не ми се чака повече. Като си тръгвахме от последната среща Жужа подхвърли идеята, тези които се съберем през декември на среща, да си разменим малки подаръчета - от сорта на игленик, бискорню, шита картичка или каквото друго дребно се сетите. Нека всеки да подготви нещо и на срещата ще си направим томбола и ще си разменим тези символични подаръчета. За деня на срещата ще се разберем сигурно към края на месеца, но не пречи преди това да обсъдим тази идея или каквито други идеи ви хрумват на вас.

  10. #10

    Подразбиране

    Ами Вени на теб ти е лесно че вече имаш старт , но аз те подкрепям все ще измисля нещо добре е да сложем някакво начало и да разнообразим срещите си така че аз съм за

  11. #11

    Подразбиране

    Съмнявам се, че някой ще се затрудни да направи нещо такова, а е и много забавно. Важното е да се намери малко време.

  12. #12

    Подразбиране

    Добра идея, и аз съм за!

  13. #13

    Подразбиране

    Чудесна идея,ще се радвам да ви видя отново.Относно изработването ,не мога да се меря с вас,но ще се постарая.

  14. #14

    Подразбиране

    Краси не се тревожи почти всички ще сме новаци в изработването на тези подаръци като гледам само Златето и Венито имат опит защото са участвали вече в новогодишната игра но винаги има първи път важна е идеята и няма да се сърдим какъв подарък сме получили

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета,единствената неделя ,която ще почивам е на 19.12.,но пък е близо до Коледа и мисля, че е добра дата за среща,какво ще кажете?

Страница 11 от 31 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •