Страница 12 от 31 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 483

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    аз съм за ще има мреме да подготвим подаръците

  2. #2

    Подразбиране

    И аз съм ЗА. Дано покрай празниците се съберем повечко хора, ще бъде по-весело.

  3. #3

    Подразбиране


    Бройте и мен!Zhak e толкова великодушна , но щом е за среща - един резил ще понеса.

  4. #4

    Подразбиране

    момичета нека никой не се притеснява важното е да се събереме и да се видим а за подаръка ако неможе или няма време предлагам да купи нещо скромно за да няма другарчета без подарък но все пак да дойде

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    момичета нека никой не се притеснява важното е да се събереме и да се видим а за подаръка ако неможе или няма време предлагам да купи нещо скромно за да няма другарчета без подарък но все пак да дойде
    Ако се затруднявате или нямате време да приготвите нещо (но да е малко, хей), може и една игла да купите - важен е жеста. Така че нека се съберем за Коледа - като за първа Коледа малко скромно, но началото винаги е трудно. И дано има нови попълнения.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз си мълча, щото няма да мога да дойда и много ме е яд Ама какво да се прави, ще се радвам на снимките после...

  7. #7

    Подразбиране

    Ей, момичета бройте и мене, идеята е чудесна

  8. #8

    Подразбиране

    аз ли нещо съм пропуснала но уточнихме ли часа на срещата или си остава 14 ч както до сега -надявам се да се видим всички

  9. #9

    Подразбиране

    Не сме уточнявали час ,но май 14.оо си е добре???

  10. #10

    Подразбиране

    Нека да е 14.00ч., така сме си свикнали. И да си носите веселото настроение.

  11. #11

    Подразбиране

    то веселото настроение ще си го носим ами и подаръците да не си забравим и дано само времето не ни изиграе лош номер ,а ти Вени измисли ли как ще стане томболата ?

  12. #12

    Подразбиране

    момичета неможе ли да променим мястото на срещата да е в новият мол на ремиза

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    момичета неможе ли да променим мястото на срещата да е в новият мол на ремиза
    По принцип да,можем,но от наблюденията,които имам не мисля,че е най-удобното място.В събота и неделя Моловете са пълни,и едва ли ще се чувстваме удобно там.В града има десетки хубави заведения,но никъде няма да се чувстваме по-удобно както на Чайка,не мислиш ли?Никъде няма да има такова пространство,на което да ни оставят да разпъваме панаираНо Илианка,това е мое мнение и ако другите момичета решат да се видим в Мола,нямам нищо против.

    А що се отнася до томболата,мисля,че най-добре ще е на място,като видим колко ще се съберем да направим там листчетата с имената и всеки да тегли .
    Редактирано от ata : 17.12.2010 в 08:25.

  14. #14

    Подразбиране

    На 100% съм съгласна със Златето и по двата въпроса.

  15. #15

    Подразбиране

    за промяна на мястото според мен е късно по-добре сега да си остане старото място а занапред ще обсъдим това е моето мнение

Страница 12 от 31 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •