Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 483
  1. #196

    Подразбиране

    Не е ли време за срещичка?
    На 22 или на 23 ?Да видя какво сте ушили,че да се засрамя,защото аз не съм пипвала игла

  2. #197

    Подразбиране

    Тъкмо преди около час проверих във форума дали не е организирана среща случайно, а да не съм получила мейл за нови отговори към темата, и ето, че Златето е писала

    Сметнах си набързо смените и аз лично засега клоня към 22ри, тъй като на 23ти съм на работа... Но... каквото решите!

  3. #198

    Подразбиране

    Не че искам да ви разколебавам, но аз лично в тази епидемия от Хепатит А не бих рискувала и то среща в заведение. Така че този път без мен, но ако се срещнете, ще се радвам да видя снимки.

  4. #199

    Подразбиране

    Изчаках да видя как ще се развият нещата,че съвсем бях изключила за хепатита,но наистина най-разумно е да отложим срещата.И макар ,че спряха да говорят по телевизията,май точно сега има най- много заразени.
    Хубав ден на всички

  5. #200

    Подразбиране


    Какво ще кажете за 12 или 13 март?

  6. #201

    Подразбиране

    крайно време е да се видим ,че се затъжихме за мен е все едно да кажат работещите , но трябва да се видим

  7. #202

    Подразбиране

    И аз съм ЗА. Дотогава сигурно в къщи всички ще са оздравели, че сега ги е натръшкал един гаден грип. Само дано аз не го прихвана. Но трябва да съм много зле, за да не дойда!

  8. #203

    Подразбиране

    Естествено, и аз съм за Сметнах си графика и за момента съм на работа в събота, затова клоня към неделя. Само дето се притеснявам да няма промени, но каквото и да стане и да решите, дано да ме устройва и да мога да дойда, ще се радвам

  9. #204

    Подразбиране

    А няма ,няма да се отказваме този път,
    Значи остава - среща на 13.03.2011!

  10. #205

    Подразбиране

    Ще си проверя графика - и ако не съм на работа - със сигурност ще бъда с вас
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  11. #206

    Подразбиране

    Има предложение да сменим мястото.Ако знаете подходящо местенце - пишете

  12. #207

    Подразбиране

    Според мен на пицарията е добре, но мога да предложа и друго място.
    Зад църквата "Света Богородица" има едно бистро - не е лошо заведението и мястото също е почти в центъра. Ако искате мога да проверя дали имат ангажимент в неделя (понякога правят кръщенета там).
    Но нека по-запознатите с кафенетата дадат предложения - аз много рядко ходя по такива места и вече почти не ги знам.

  13. #208

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Според мен на пицарията е добре, но мога да предложа и друго място.
    Зад църквата "Света Богородица" има едно бистро - не е лошо заведението и мястото също е почти в центъра. Ако искате мога да проверя дали имат ангажимент в неделя (понякога правят кръщенета там).
    Но нека по-запознатите с кафенетата дадат предложения - аз много рядко ходя по такива места и вече почти не ги знам.
    Вени то е на маси и няма къде да си опънем гоблените иначе не е лошо кафенето но правят и обядно меню и се хранят които работят в центъра не мисля че е по-добро от пицарията

  14. #209

    Подразбиране

    На мен ми харесва на пицарията, но разбрах, че имало предложение за смяна, затова писах. Ако няма предложения, значи остава ПИЦАРИЯТА НА ЧАЙКА, НЕДЕЛЯ 13.03. ОТ 14 Ч. Нали?

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    На мен ми харесва на пицарията, но разбрах, че имало предложение за смяна, затова писах. Ако няма предложения, значи остава ПИЦАРИЯТА НА ЧАЙКА, НЕДЕЛЯ 13.03. ОТ 14 Ч. Нали?
    Тъй като няма предложения за друго заведение,и този път ще сме си там .

Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •